Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak jó az a szar 300...

A macskáknak jó az a szar 300 Ft/kg párizsi?

Figyelt kérdés

Büdös is, minden, szellentenek tóle, büdös a szájuk...

Mikor mindtam anyáméknak, hogy ezt nem kellene lehurrognak, meg ez ember kaja... Miért nem jó a macskáknak, a táp szar, ez jó...


Ja meg a tej, én vagyok a hülye a macskák mindig tejet ettek, csak meg kell nekik melegíteni, akkor nem hánynak, meg nincs hasmenésük.


Ez annyira nonszensz... Inkább isznak vizet, de ha elé rakják persze megeszi. Ez megint falusi okosság?


2019. febr. 6. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem jó a macskáknak a párizsi. Tele van sóval, a macska veséjét pár év alatt tönkre vágja. Hamar beteg lesz.
2019. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit csinálni...
2019. febr. 6. 17:24
 3/15 A kérdező kommentje:
Egint vett 5 kilót nekik, 4 éve csak ezt kapják...
2019. febr. 6. 17:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És igy készül a 5 éves korában már öreg macska.
2019. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok, mit tenni. Le vagyom üvöltve. Akkor is hozza, ha én vennék nekik v alami mást, mert "az a legjobb nekik".
2019. febr. 6. 18:32
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

Keress a macskáknak másik gazdát, add be menhelyre.


A LIDL, Aldi, Tesco sajátmárkás száraztáp is jobb, mint a párizsi és kb ugyanúgy 300/ft egy kiló! Próbáld erre rávenni.



Ha C típusú család vagytok, akkor meg nincs több kérdésem.

2019. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk C típusúak, amúgy jól élnek a macskák, de ez...


Szerintük az emberek is megeszik, tehát nem lehet rossz

2019. febr. 6. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Embernek sem jó, macskának meg még annyira sem. Egyrészt a kevés hústartalma miatt (a macska ugyanis húsevő állat), másrészt kifejezetten káros számukra a benne lévő magas nátrium tartalom.
2019. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ember sem eszi meg. Mármint aki nem akar 40 éves korába megförmedni.

Mindenesetre, ahogy az embernek nem jó a zsiráfkaja, úgy a vízilónak sem jó a vidrakaja, pont annyira, mint ahogy tehén is éhen halna, ha azt kellene ennie, mint a disznónak.

Tehát az emberkaja embernek van, a macskának meg macskakaját kellene enni.

2019. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Van macskáknak szalámi, nem drága és az enyémek szeretik is (bár elég ritkán veszek). Akkor már inkább az, próbáld meg őket rábeszélni. Én sima ABC-ben (talán Coop) vettem.

Ha nincs bajuk a tejtől, akkor az nem olyan nagy baj, bár jobb lenne a natúr joghurt, abban alig van laktóz. Esetleg laktózmentes tej.

Az én anyukám kutyatáppal etette a macskáját, mert az olcsóbb... Mondtam neki, hogy szerintem nem jó neki, de akkor még én sem tudtam, miért (ez már nagyon régen volt). Vannak makacs és spórolós emberek, elég rossz kombináció, nehéz őket meggyőzni. Talán az jó érv lehet, hogy ha beteg lesz a cica, majd költhetnek jó sokat a kezelésére, hosszabb távon jobban megérné nekik való táppal, ételekkel etetni.

2019. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!