Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy a macskám làny?

Lehet hogy a macskám làny?

Figyelt kérdés
Na tehàt van egy fehèr elvileg kandúr cicànk,èszrevettük hogy nagyon bèlpoklos ès dagi is szokàsaival ellentètben.Akitől hoztuk azt mondta fiú,de nem nagyon tudunk róla semmit.Mi meg nem nagyon èrtünk a macskàk nemèhez.utànanèztem googleben ès minden nyíl arra mutat hogy làny ,nagyon hosonlít,most 10 hónapos(tudna valaki linket csatolni vagy segíteni,nem tudom mennyire bizzak az előző gazdijàban ès a googleben)
2020. jan. 12. 17:53
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
tudom csak hirtelen annyira elbizonytalanodtam hogy bebeszèltem magamnak hogy fiú,dea este 7re visszük ivartalanítàsra.
2020. jan. 13. 17:24
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Minden kötekedés nélkül. Milyen idős vagy kedces kérdező? Csak kíváncsi vagyok.


Mellesleg a cicust mindenképpen vidd el állatorvoshoz.

2020. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
tudom most jövünk hazafelé az ivartalanítàsról,ès minek mondjam meg,úgy is a macskàm a cèl ,nem hogy tudd az èletkoelromat.
2020. jan. 13. 20:46
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

kamu. nem voltatok ti sehol. az ivartalanítás nem úgy megy, hogy bemész, hétkor kikapják a méhét és viszlát.


viszont tényleg el kéne vinned, ne szaporítsd feleslegesen szerencsétlent, így is van elég macska az utcákon.

2020. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%

#23.

Ha a korod se vagy képes megírni egy anonim oldalon, tedd meg a szívességet, hogy nem is válaszolsz. Nem akarlak megsérteni így inkább csak simán ignorállak...

2020. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
szia kedves #24es nem hazudtam ,mièrt lenne jó nekem hogy vadidegeneknek hazudjak,ott voltam a műtètèn vègignèztem,a mèhèt nem vattèk ki,csak az odavezető petevesetèket vàgtàk el,mert ennek 2 módja van ,az eggyik mikor csak a vezetèket,a màsik mikor a mèhet meg a vezetèket(àltalàban mikor vemhes).
2020. jan. 15. 18:27
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért voltál ott, miért nézted végig, mikor ezt steril körülmények között, nagy odafigyeléssel csinálja az orvos, és senki sem lehet bent vele? Már itt megbukik az, amivel próbálsz visszavágni.
2020. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!