Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a macskámat?

Figyelt kérdés

Kinti cica nagyon hosszú a szőre, valamilyen perzsa keverék elvileg. Mindig mikor elmegy "nagy wc-zni" csak azt látjuk hogy lekakilta magát és már nagyon büdös, de most nem az a célom hogy mindenki elhányja magát itt, úgyhogy erről ennyit. Az a baj, hogy büdösen meg kakisan nem engedik be a szüleim a konyhába (hidegben napközbe be vannak többször engedve) és már nagyon sajnálom, hogy ennie is kint kell. Hogyan tisztíthatnám meg?

Fürdetés nem jöhet szóba ilyen időben. Légyszi valaki segítsen!!!



2020. jan. 14. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hossziszoru macskam is van (mint egy main coon) . Semmi nem ragad ra a szorere altalaban. Belsar meg foleg, amennyiben egeszseges. Nem mondom, hogy nem fordulhat elo.. De ez amirol te beszelsz eleg rendszeres ahhoz hogy ne legyen normális. A macskat eleve zavarnia kellene, hogy a szore cuccos. Ehhez azert eleg tiszta allatok..

Az oreg nyulamnak (szinten hosszu szoru) volt par ilyen esete betegseg miatt, ott ugy enyhitettem a helyzeten, hogy a fenekenel levagtam a szort es rendszeresen figyeltem, ha kellett furdettem es szaritottam..

Macska eseteben azt tudnam mondani, hogy keress masik allatorvost is fol ezzel.

Amugy nyugodtan levaghatod a szoret es mar vannak jo torlokendok, melyek fertotlenitenek, es ha o nem kepes ra "torold ki" neki te:)

2020. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Undorodnak a macska szagától... Azért büdös, mert BETEG!! Mennyit szenvedjen szerencséstlen?
2020. jan. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!