Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mivel tudnám...

Szerintetek mivel tudnám távol tartani a macskámat a fehérneműs fióktól?

Figyelt kérdés
Kandúr macskám mindig kicincálja a fehérneműimet (melltartók, bikinik, trikók) a fiókból. Próbálkoztam már széles ragasztószalaggal és kétoldalú ragasztószalaggal is, de egyik sem gátolja meg abban, hogy ki tudja húzni a fiókot.
2020. jan. 25. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
ki kell herélni
2020. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Az enyém ivartalanított lánycica.

Mégis ezt csinálja. Ket fiók van a szekrény aljában, csak az alsót szereti. Kiszedi a cuccokat, s belefekszik:)

2020. jan. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Enyém is nyitogatja a fiókot, szekrényt, szeret rendezkedni. Mi gyerekzárral oldottuk meg...
2020. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Bababoltból babazár/gyerekzár.
2020. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is lány van. Szerintem a macskák alapból szeretik a meleg és puha helyeket. Mi vettünk neki egy plüss macskaodut, nagyon szereti. Többféle van, példának ittt van egy:

[link]

2020. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A kiherélés hamarosan sorra kerül, de már akkor is mindig kipakolta az egész fiókot, amikor még egészen biztosan nem kezdett el "ivarérni". Szóval, én nem látok feltétlenül összefüggést.


A gyerekzárat viszont megpróbálom, kösz a tippet mindenkinek!

2020. jan. 27. 17:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszolónak üzenem, hogy nemrég kapott egy pihe-puha, műszőrmés fekhelyet, és utálja. Leginkább az ágyon szeret feküdni a fejem mellett, ha én nem vagyok ott, akkor meg az ágy bármelyik pontján, ahova elér a puha sherpa plédem. Úgyhogy, sajnos, nem sok reményt fűzök hozzá, hogy egy újabb puha fekhely megoldaná a problémát, de kösz a tippet neked is!
2020. jan. 27. 17:22
 8/11 A kérdező kommentje:
A babazár nem jött be. Tesztelgetem már egy ideje, de még mindig letépi a fiókokról. Van, amelyiknek csak a ragasztója engedi el a bútort, de van, amelyiknek a ragasztója kibírta a folytonos strapálást, helyette a műanyag adta meg magát. Egyéb ötlet valakinek?
2022. jan. 27. 11:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán egy elszánt macska... Szerelhetnél bele szekrényzárat, de ha ennyire szereti nyitogatni, akkor csak rongálná a szekrényt, ha nem is tudja kinyitni. Vagy feladod a harcot és az alsó fiók az övé...
2022. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megpróbálhatod meg a citrusos illatot pl egy citrom meg egy narancs leve egy kis vízzel higítva és a problémás helyre fújni. A macskák nem szeretik a citrusos illatokat sokkal érzékenyebbek a szagokat, ezért nem fog oda menni (elvileg).
2022. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!