Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hiányzik a farka a...

Miért hiányzik a farka a macskáknak?

Figyelt kérdés

Rengeteg macskát látok a kertemben kószálni és elég nagy részüknek hiányzik a fél farka(legalább négy farkatlan macskát láttam már itt). Van egy csonkjuk és a végén nincs még bőr sem rajtuk.

Ez valami betegség, vagy kutya esetleg az autók tépik le a farkukat?


2020. jan. 26. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Inkább egy állatkínzó ember lehet a környéken.... Sajnos. Felénk is van.. Sokszor levágott bajusszal jött haza a macskánk, vagy rövidre vágott szőrrel néhány helyen (borotva).

Ezt nálatok sem kutya okozza.

2020. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Miért lettem lepontozva??
2020. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért lennék nem normális? Egyáltalán hogy mersz így beszélni idegenekkel?! Nem volt gyerekszobád? Jelentettem a hozzászólásod!
2020. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Gratulálok :D Hát,kettőnk közül még mindig te vagy az az "agyas" aki veszélyes körülmények közt tart állatot. Megveregetheted a válladat^^
2020. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam, de egyetértek a 83%-os válaszolóval. Az én macskám azért lett benti macska, mert úgy mennek a szomszédok a kocsijukkal, mint a barom és igaz, nem nagyon járkált ki az útra, de így is féltetem. Ha egyszer is borotváltan jött volna haza, azon nyomban zártam volna be és nem engedtem volna ki többé. Nem vagyok a benti macskák híve(kicsi nekik a tér és unatkoznak), de ez még mindig jobb, mintha élve nyúzná meg valaki, vagy egy kocsi alatt vegezné.
2020. jan. 28. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!