Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Patkánymérget meszei a macska?

Patkánymérget meszei a macska?

Figyelt kérdés
most kaptam cicát, de a szomsédunk nem hajlando eltenni a mérgeket! Megeheti a cicám?
2010. júl. 23. 19:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
megeszi* bocsi elírtam
2010. júl. 23. 19:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy megrágcsálja és elpusztul.
2010. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
gyűlölöm a szomszédokat :( akkor most mit tegyek? :(
2010. júl. 23. 20:04
 4/13 anonim ***** válasza:
nekünk már két macskánk patkányméregbe pusztult el !!
2010. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Holdtündér ***** válasza:

Az imádott macskám is attól pusztult el. Az a ro.Hadék szomszéd!!!!!

Már két macskánkat és egy kutyánkat ölte meg a mérgével. De nem tudom hogy. Szerintem direkt átdobálja hozzánk.

2010. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
úgy néz ki, csak az én macskám ilyen strapabíró... Volt az egyik raktárhelységünk polcának a legfeljő polcán egy patkányméreges kis zsák, már lejárt. (lehet, hogy ez is az oka, hogy nem hatott) A hülye macskám meg bevágta fél zsákot xD Frászt kaptunk anyuval, mikor láttuk, hogy a macska feje a zacskóban... xD Anya adott neki tejet, de mondta, hogy nem hiszi, hogy túléli... hát... ez a macska túlélte... Mázlista egy cica :D
2010. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát úgy látszik kisebb nagyobb viták lesznek itt a szomszéddal... van egy hónapom hogy meggyőzem, addig tarthatom bent a cicát mert még picúr... ha nem teszi el nem tudom mi lesz...
2010. júl. 24. 09:55
 8/13 Holdtündér ***** válasza:
Próbáld mondani neki, hogy ha nem is teszi el, tegye úgy, hogy a macska ne férjen hozzá, de a rágcsálók igen. Pl. Tegye "kennelbe" azt a mérget, aminek a rácsain nem fér át a cica. Hülye ötlet, de jobb mint a semmi.
2010. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy akkor tegye bútorok mögé ahova nem fér be, de mondta h az nem jó mert egyrészt a tárolójába nincsenek bútorok, másrészt ha elpakolja a patkány se eszi meg... Azért érdekes hogy évek óta rakosgatja a mérget, a aptkányok már meg sem eszik igazából-.- szerintem röhögve átugrálják :D
2010. júl. 24. 12:46
 10/13 anonim válasza:

Tudasd a szomszédodal, hogy ha a macskád, az ő mérge által hal meg, annak következményei lehetnek.

ugyanis fel lehet jelenteni =)


deni.

2010. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!