Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska kaphat nyúlhúst?

A macska kaphat nyúlhúst?

Figyelt kérdés

Egyik rokonom mindig hozza nekünk a frissen vágott nyulat, de mi nem szeretjük az ízét.

Lefagyasztottam, aztán kitaláltam, hogy ez tökéletes kaja lesz a macskának a csirkehús mellé, így kis zacskókban mini adagokban lefagyaszottam és mindig kiengedek nekik egy adagot.


Nem csinálok vele bajt?



2020. febr. 21. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Milyen nyulat vág a rokon?

Ha egészséges volt a nyúl, kaphatja a cica.

2020. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sima házi nyúl, nem tudok róla bővebbet.

Másik rokonoknak is visz mindig, ők szeretik, elfogyasztják, nem mondták még, hogy bármi bajuk is lett volna tőle, így gondolom egészséges.

Bár úgy tettem el alapba a fagyasztóba, hogy megmostam.

2020. febr. 21. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Eheti nyugodtan, csak olvaszd ki teljesen, a hideg hústól könnyen torokgyulladást kaphatnak a cicák.

Sertés/vaddisznó az, amit nem kaphat nyersen.

2020. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, kiengedem rendesen, meg hidegen nem adom, picit megmelegítem. Plusz van amikőr főzve adom, mert nyersen megunják egy idő után a csirkét is.
2020. febr. 22. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kaphat, persze. Annyi, hogy ha nyersen adod neki, akkor háromhavonta féreghajtsd rendesen! :)
2020. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!