Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha hallom a kis...

Mit tegyek, ha hallom a kis macskákat nyávogni a padláson, de nem tudom, honnan jön a hang?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom,hogy mi tévő legyek lehetnek vagy húszan a macska és nem értem Miért ott vannak fönn,hogyan lehetne őket ki seccingelni,vagy le hozni őjuket? Nem tudom mi tévő legyen mostan fentről is hallom,de,hogy nem tudok töllük aludni ez nem járja,valami állat szellidito,vagy vanaki nem ismer vanakit akit tudná őküt leszedni? Én próbáltam felmenni,de nem merek mert a nagy cica fúj mint a qua élet amint egy fokot lepek a lépcsőn már fújja egyszerűen féllek tovább menni,biztosan félti a kicsieit és ha engem meg kap a lépcsőn én attól nagyon féllek,mert akar le is eshetek a ijedségtüll minden választ szivessegel olvasom le kell szedni őküt gazdát is keresnék nékeik,ha leszedtük onnét,akkor rögtön el vihetőek lesznek! féltem a cicákat,meg persze szeretnék,már nyugodtan aludni szóval,hogyan ?

2020. febr. 27. 05:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Mitől félsz, hogy megkatmol az anya cica?

Várj majd idővel lemennek.

2020. febr. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
szia. Tegyék ki whiskast, majd előjön az
2020. febr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Kié az anyamacska?

Ha a tiétek miért nem lett ivartalanítva?

Egyébként nincsenek 20-an, mert egy macska nem ellik 20 kölyköt.

Tegyél fel az anyamacskának kaját, hogy tudjon szoptatni és erősödjenek a kölykök, ne legyenek folyamatosan éhesek és akkor nem fognak nyávogni.

Aztán majd amikor már önállóbbak lesznek, maguktól elmennek a padlásról, nem ott fogják óbégatva leélni az életüket.

2020. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyelőre valóban csak annyit tehetsz, hogy eteted az anyát, az meg eteti a kicsiket.

A jóllakott kiscicák nem nyávognak, aztán majd előjönnek maguktól és akkor majd elajándékozhatod őket.

A nagyot meg ivartalaníttatni kell!

2020. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Vizet jobb tápot az tartalmas tegyél fel oda naponta , nem kell fel menni külön mert elhordja máshová .
2020. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha falun élsz, ott bizony macska van. Nem maradnak örökké ott a padláson.
2020. febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom mit parázol egy macskától. Viszel egy seprűt és ha fúj odébb paterolod.

Szedd össze a kölyköket egy ronggyal bélelt dobozba és vidd le őket valami védett zugba. Ne aggódj az anyjuk megy utánuk. Rakj ki vizet és macskakaját. Amúgy ha zaragatod őket előbb utóbb nyugisabb helyre fogja költöztetni őket.

Ne félj ezek csak macskák nem oroszlánok.

2020. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Amikor kicsi voltam úgy találtam meg őket mindig, hogy hallottam, hogy nyávognak, kb belőttem, hogy merre és elkezdtem én is nyávogni, amire válaszoltak és mentem mindenfelé, míg meg nem találtam őket. Így mindig elég gyorsan meglettek. Mi konkrétan azért kerestük mindig őket, mert szerettük volna, ha szelídek lesznek és kézhez szoknak, de ha te nem szeretnéd őket megtartani, akkor inkább tényleg csak tegyél ki valami macska kaját az anyukának és majd elmennek, ha felnőnek.
2020. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Felmész, megkeresed a kölyköket. Összeszeded őket, leviszed a lakásba, ahol csinálsz nekik helyet. Anyamacskát melléjük. 8 hetes koruk után adhatod gazdához leghamarabb.

Utána anyamacskát el kell vinni ivartalanítani.

2020. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintetek ez az észlény ivartalaníttatni fogja az anyamacskát?

Az írását alig lehet érteni!

Mi az a piros mama?

2020. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!