Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sűrű tápszer+cicapástétom? 4...

Sűrű tápszer+cicapástétom? 4 hetes a csöppség.

Figyelt kérdés

Tegnap bent sírt az udvarunkban ez a kis picurka:( Szerintem bedobták hozzánk, mert a kerítésen sehol nem hiszem, hogy be tudott volna jönni, délután az állatorvoshoz elvittem nézzen rá, megállapította 4 hetes lehet és ad tápszert, azzal etessem, meg adott baby-paté-t, ami ilyen pépes husis konzerv kiscica ennivaló, egy hét múlva már próbálkozhatok vele, azt mondta. De akárhogyan keverem el neki a tápit, valamiért nem issza meg, látom is, hogy a zsírréteg feljön a tetejére és az alja vizesebb, "szemcsés" vagy mintha lisztes lenne, hiába keverem akármennyit:/ De amikor még csak két kanál vizet tettem a porhoz és ilyen sűrűbb folyósabb krémállag lett, akkor mászott rám és az ujjamról azt lenyalogatta. Arra gondoltam, hogy ezt a krémet elkeverném a pástétommal és azt szerintetek megenné és az jó lenne neki? Mert szerintem azért nem eszi a tejet, mert már enné a szilárdabb ételt, nem? A dokit nem tudtam ma még elérni, hogy megkérdezzem, de itt az étel a cicus meg nyafizik:(

Köszönöm annak, aki segít!


2020. márc. 2. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz nyugodtan, ha korai neki a szilárd étel, úgyis el fogja utasítani. :)
2020. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Csak azt nem tudom, hogy jó-e, ha keverem a kettőt, meg nem-e baj, ha nincs folyékonyra keverje a tápi.
2020. márc. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!