Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy a cicánk nagyon...

Normális hogy a cicánk nagyon fél minden idegentől?

Figyelt kérdés
Lakásban él velünk, benti cica. Engem, és a páromat szereti, engem jobban kicsit jobban, gondolom mert én vagyok többet vele. Minden idegentől nagyon fél, aki bejön a lakásba. Ma is volt nálunk egy szerelő, a cica elbújt, nagyon fél mindenkitől. Meg szerette volna simogatni a szerelő a cicát, fel is vettem neki, de keservesen nyávogott, karmolni akart, kiugrott a kezemből. Egyébként egy nagyon aranyos, nyugodt, hízelgős cica velünk.
2020. márc. 4. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy fél az idegenektől a cicád.
2020. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy hamar el lett választva, és nem volt anyja, aki bátorságot öntött volna bele.


Megnő, aztán vagy kiheveri, vagy nem.

A lényeg, hogy ti szeretitek.

2020. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 5,5 hónaposan kaptuk a munkatársamtól, addig az anyukája mellett nevelkedett.
2020. márc. 4. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy fel


Lakásban tartott macska, aki szinte csak veletek találkozik, fel .

2020. márc. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!