Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Happy cat macskaeledel?

Happy cat macskaeledel?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy bevonták a nagy kiszerelésű lazacos, steril macskáknak valót.

A kicsi, 300g-os is mérgező?

Pár napja vettem kipróbálásra, hogy legyen valami változatosság


2020. márc. 4. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Magas a cink tartalma, de csak kicsivel van a megengedett határérték felett. Ha sokkal felette lenne, az bénuláshoz is vezethetne (egy idő után). De így...

Valószínűleg attól sem lenne baja, hogyha rendszeresen kapná, mert tényleg éppen, hogy csak magasabb.

Szóval nyugodtan oda adhatod neki, viszont én speciel nem sajnálnám azt az ~1000 forintot és inkább kidobnám, biztos ami biztos.

2020. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Béla211 ***** válasza:
100%

[link]

Csak egy bizonyos tételben találtak magas cink tartalmat és azt fel is tüntették milyen lejárati idő termékszám és kiszerelésben lett forgalmazva. A többivel nincs ilyen probléma.

2020. márc. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évek óta elszámolták azt, csak most lett bevizsgálva! Vegyesen, hígítva add neki másikkal, úgy kompenzálod a magas cinktartalmat.
2020. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!