Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma befogadtam az utcáról egy...

Ma befogadtam az utcáról egy kiscicát, és szeretném majd elvinni ivartalanítattni. De anya nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sőt azt sem engedi hogy megtartsa, mert kutyánk van. De nincs szívem kidobni. Adnátok tippeket hogy mivel vegyem rá?
2020. ápr. 1. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
A tacskó pont az aki lazán megöli a macskát. Sajnos saját tapasztalatból tudom. A cicám véletlenül ráugrott a tacsimra. A tacsi három nap múlva elkapta a cicát, és úgy megrázta, hogy szó szerint eltörte a nyakát. Nagyon gyorsan meghalt. Anyudnak van igaza hogy nem engedi a macskát a tacsi mellé.
2020. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
10! Biztosan így van, de ilyenkor tájékozódni kellene. Én sem vagyok mindenttudó, de ma már pillanatok alatt ki lehet deríteni bármit a netről. Ha más nem, felhívja a dokit és megkérdezi.
2020. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Csak sajnos anyát még arra sem lehetett rá venni. Meg mondta hogy nem és kész.

Abban igazatok van hogy nem lehet rá erőltetni senkire semmit, de egy pici cicáról volt szó, nem egy óriási Dobermannról. Azt még meg értettem volna hogy nem engedi, mert egyrészt nem tudhatjuk hogy nevelték másrészt anya azt meg pláne hogy nem engedte volna.

2020. ápr. 2. 17:52
 14/18 anonim ***** válasza:

11: nem minden kutya egyforma.

12: ezzel egyetértek, de sokan kapásból elhisznek mindent, elég 1 cikk, 1 telefonbeszélgetés. :(

2020. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valóban nem egyformák, bár tacsikban erős a vadászösztön. Az hogy egy makacs kölyök macskát akar, ezt nem fogja felülírni. A cica az anyuka zsebére lenne ivartalanítva, etetve, orvosi ellátást szintén az anya kéne hogy fizesse, aki NEM AKAR macskát.
2020. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-ös: barátnőm 4 nevelt tacsival és 10 mentett, ivartalanított cicával él, és nem volt még vita köztük.

Azt meg honnan tudod, hogy nem saját pénz? Én is 16 évesen már ivartalanítottam saját pénzből macskát. Tudod, létezik diákmunka, és fekete munka is, ha átmegy Pisti bácsi szomszédhoz levágni a füvet, és kap érte 5000 Ft-ot. Ne turkálj a másik zsebében.

Megoldódott a probléma, de ahelyett, hogy okoskodsz, neveld meg a tacsidat.

2020. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Látom.
2020. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem itt kell veszekedni, hanem privátba.

Már megbeszéltük anyukámmal, és el is fogadtam a döntését.

Nem, sajnos nem saját pénzből szerettem volna ivartalanítattni, ezért igaza is volt anyukámnak amiért ellenezte.

Az már más hogy kiraknia nem kelett volna, de én voltam benne a hibás mert levágtam neki a hisztit meg az engedélye nélkül bevittem a szobámba. Sajnálom amiért miattam kezdtetek el veszekedni, de már túl van tárgyalva.

2020. ápr. 3. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!