Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vitamint adjak a...

Milyen vitamint adjak a cicámnak, hogy hízzon?

Figyelt kérdés

1 hónapja lett ivartalanitva a lány cicám de sajnos se előtte se most nem akar hízni. Étvágya van de nem igazán hízik. Az állatorvos semmi rendellenes dolgot nem talált nála ami ezt kiváltaná.

Esetleg tudtok nekem ajánlani valami vitamint? Ha igen akkor létszíves írjátok meg hol tudom beszerezni.


2020. ápr. 2. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk betegség után írt fel a doki a kutyának étvágyfokozó pasztát. Nézz utána macskának
2020. ápr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit eszik?
2020. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kizárólag az alutasakos macska kajat eszi meg. A winston tonhalasat nagyon szereti, Whiskast ,ilyesmit. Szaraz tapot is szereti de azt ritkabban adok neki. Probálkoztam multkor főtt hússal de kihányta. Van mikor megeszik egy két szelet párizsit de az már haladásnak számít nálla
2020. ápr. 2. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz, hogy az alutasakostól (pláne a Whiskastól) nem hízik.


Elsősorban jó minőségű tápot kellene adni neki, nem olyan hulladékot, aminek a 80%-a víz meg ízfokozó meg 4% "húst"tartalmaz.


Vegyél neki magas hústartalmú tápot, aminek van tápértéke is és amit tud hasznosítani, mert ha miután bemegy egyből jön is ki, nem csodálom, hogy képtelen hízni.

2020. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha válogatós a cica hiába veszi meg neki a jó minőségű tápot. Én is vettem neki orijent mégis az aros párszázás táp a kedvence. Azt kell neki adni amit meg is eszik. Persze nem azt mondom hogy adj neki mindenfélét de ki kell kísérletezni hogy mit szeret és azt adni neki nem ráerőltetni a drága tápokat ahogy itt folyton írják
2020. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek is válogatósak, inkább ennék az ífokozós szarokat mint a normál kaját, de én addig kísérleteztem, amíg megtaláltam azt a tápot ami jó minőségű és meg is eszik. Muszáj kísérletezni, mert az nem megoldás, hogy sovány a macska a 0 tápértékű kaja miatt, ráadásul az alutasakosak 80-90%-a egy hulladék.
2020. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azt hittem hogy ezek jó minőségűek mert az áruk is elég jó 😕 tudnátok akkor valamit ajánlani név szerint hogy mit vegyek?
2020. ápr. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!