Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg akinek van cicája,...

Tényleg akinek van cicája, annak a lakása büdösebb?

Figyelt kérdés

Azért nem tudom elhinni, hogy akinek van cicája, annak a lakása is biztos büdös... Ha a cica rendszeresen fésülve van meg az alom is ki van cserélve, akkor csak nem.

Mi a véleményetek?


2020. ápr. 8. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
De.
2020. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A macska alapból nem büdös. A macskaalom az, de normális ember napi 1x kitakarítja, így nincs büdös a lakásban.
2020. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
A macska nagyon tiszta állat. Akinek a macskája büdös, maga is az.
2020. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Mitől lenne? Takarítani kell. A macska maga nem büdös, a bútorai és a játékai moshatóak-tisztíthatóak, az almot naponta kitakarítom, és a tálkába sem hagyom belerohadni az ételt. Akkor mi lenne büdös?
2020. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ki szeretném emelni, hogy nincs macskám, csak ezeket hallottam :) és azéet kérdeztem, mert nekem is nehéz lenne elképzelni
2020. ápr. 8. 14:29
 6/14 Miss Endzsi ***** válasza:
57%
Szerintem a nyulam friss széklete büdösebb, erősebb.
2020. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is van macskám, de nem értem mi az macskaszag? Húgyszag vagy mi?
2020. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Anyámnál elviselhetetlen bűz van a macskái miatt.

Kertes házban lakik, de szobacicák és bent piszkítanak alomba.

Na most ez az alom nincs tisztítva naponta, spórolásból.

Mi is kertes házban élünk és amikor még kicsi volt a cica, akkor a házban élt. A friss kakit minden alkalommal, azonnal kiszedtem egy zacskóba és irány a kinti kuka, mert bent a zacskón át is bűzlött az egész ház.

A pisi miatt naponta cseréltem az almot és a tartót is domestosoztam.

Egy ismerősömnek 40-es nő, yorkija van. Tündéri kis kutya, de ha belépsz a házba öklendezel. Valami pelenkához hasonló, nedvszívó terítőre pisilteti, de gondolom nem cseréli rendszeresen, mert undorító bűze van.

Tehát a szagok kizárólag a gazdán múlnak.

Mint ahogy vannak büdös ápolatlan emberek, meg illatos tiszták.

2020. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
#8, anyukádnak akkor érdemes lenne áttérnie a csomósodó macskaalomra. Abból elég csak az elhasznált részt eltávolítani naponta, az egészet igény szerint cseréli az ember (bár ha ottmarad egy hónapig ugyanaz, az már tényleg büdös lehet). És lehet belőle kapni illatosítottat is - annyira nem erős az illatanyag benne, hogy a macska ne fogadja el :)
2020. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Biztos te vagy a tegnapi kérdező aki cicát akar venni a párjával.Én ahol jártam volt szaga a lakásnak.Nem mondom hogy büdös vagy nem,de csukott szemmel is tudod hogy ott macska él+hullik a szőre,amikor vedlik. Kutyának is van szaga.Aki állatokkal együtt él,gondolom megszokja egy idő után.
2020. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!