Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát szeretnénk menhelyről...

Macskát szeretnénk menhelyről mindenképpen, de csak benti tartással és erről való szerződéssel kapjuk meg ez rendben is van de hogyan csináljuk hogy ne legyen minden tiszta szőr? Praktikák tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Amúgy is benti lenne mert panelba lakunk cica nélkül nem tudom elképzelni az életem.

2020. ápr. 12. 21:20
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én is amúgy hamarosan szeretnek egy cicát :) úgytudom ha naponta mind. 1-szer de akár többször is átfésülöd cicafésűvel akkor nem lesz minden szőrös!
2020. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc helye lesz tiszta szőr. Rendes napi takarítás mellett nem gáz a helyzet a lakásban, persze a kávéba mindig jut belőle egy szál. :)
2020. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyes etetés, gyakori porszívózás és rendszeres fésülés mellett elenyésző mennyiség lesz :)

Ha esetleg szeretsz összebújni vele, a ruhákkal csodákat tesz a szárítógép, tapasztalatból mondom :)

2020. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kettő cicám van panelban... Szerintem fontos, hogy vásárolj egy minőségi elektromos furminátort, 30,000 forintból már nagyon jót lehet venni. Ha vigyázol rá, akkor évekig is működik.

Ezen kívül egy sima macskafésű is kell...


Ha minőségi táppal etetsz (Leonardo, Acana, N&D, Orijen), az is jó hatással lesz a szőrére...


6 hetes lazacolaj, vagy kenderolaj, esetleg lenmagolaj kúra is ajánlott, majd 6 hét szünet és ezt ismételgetni...


Nekünk a kender vált be a legjobban, mert annak van a legkevesebb szaga és így szívesebben megeszik, az én macskáim nem szeretik a lazacot valamiért...


Viszont arra figyelni kell, hogy több fajta kenderolaj is van macskáknak, valamelyik nem erre való és sokkal kevesebbet szabad csak adni nekik belőle...


Még ezek mellett is ajánlott egy minőségi pórszívó, mosógép és mosószer, calamint érdemes amikor csak lehetséges, otthon pizsamába, vagy valamilyen otthoni cuccba öltözni...

2020. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!