Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volna egy kényes kérdésem....

Diu9722 kérdése:

Volna egy kényes kérdésem. Sajnos ott is van szőr, ahol nem kéne (hát, has). Voltam már vele endokrinológusnál és minden rendben van. Nem magas a tesztoszteron szint sem. Akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azt hittem,találnak rá megfelelő kezelést, de sajnos nem így lett. Esetleg ötletek mi tévő legyek? 22/L

2020. jan. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ezzel nem tudsz mit csinálni.

Max borotválod, epilálod és gyantázod, de attól valószínűleg csak megerősödik... :|

2020. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:
Lézeres szőrtelenítés? Keress ra.
2020. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyantázni járok évek óta. Nem nagyon segít,csak annyit,hogy egy kicsikét van kevesebb. Lézeres szőrtelenítésen gondolkoztam,de az is csak pár évig használ. Utána megint kinő a szőr.. de ha nem a tesztoszteron szint miatt van,akkor mitől lehet? Nagyon el vagyok keseredve.:(
2020. jan. 9. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lézeres gyakorlatilag végleges, az ipl az, ami 4-5 évig tart kb
2020. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. A IPL villanófényes kezelést hívják tévesen lézernek. Én is úgy tudom hogy a lézer végleges. Drágább is.
2020. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve arcomon is elkezdett erősödni borotvalom gyantazom.

Hátamon is már nagy szőr szálak vannak de már elfogadtam.

Hajlataidban nincsennek csomók, pattanások?

Én hidradenitis suppurativa beteg vagyok emiatt is van nekem pl a szorosodes


20/L

2020. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó kommentelőnek is köszönöm. Arról a suppurativa betegségről nem hallottam. Arra hogy vizsgáltak ki téged?

Nálam nem találtak semmit se. Hormonok is rendben vannak. Ezért nem értem,hogy akkor mégis miért van ott is szőr,ahol nem kéne?

2020. máj. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!