Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb bolhaölő...

Melyik a legjobb bolhaölő sampon macskáknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik bolhaölő sampont tudnátok ajánlani cicához, és milyen gyakran használjuk?



2020. ápr. 16. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Macskát fürdetni kész mutatvány!

Én spot on-t használok rá, kb 2 havonta, benti cica. Kijárósra havonta illenék.

Egyszer kellett fürdetni cicát, mert hiába hatott a spot on, a bolhák eltűntek, de az ürülék megmaradt a cica bőrén, és az kb ugyanúgy viszket neki.

2020. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Életünk első macskája, aki imádja a fürdetést :D

Viszont a szárítás..... Iszonyatosan fél a hajszárítótól.

Tudnál linket küldeni?

2020. ápr. 16. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

De jó nektek, enyémet is jó lenne néha megfürdetni, de tortúra.


Szóval kifejezetten bolhasampont nem használtam még soha.

Ezt a spot ont használjuk [link]

Illetve fürdetés, a fent említett esetben, a Biogance my cat shampoo-val történt. Nagyon gyönyörű puha lett a szőre tőle.


Én a webshopokban ezeket a panzi meg bobi nevű bolha samponokat látom folyton...

Mondjuk, ha nem kifejezetten bolhás, akkor szerintem felesleges. A spot on-ok sokkal hatékonyabbak, használatuk után 1-2 nappal már habfürdőzhet a cica. :)

2020. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fürdetni akkor érdemes, ha teli van bolhával. Ha nincs, vagy csak pár darab van rajta, akkor inkább spotont tegyetek rá. Nagyon fontos, hogy csak macskáknak valót szabad rá tenni es nem nyalogathatja le, mert mérgezést okozhat. Plusz feltevés előtt és után 4 napig nem érheti őt víz.
2020. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A párom csepegtette ma Őt bolhák ellen. Akkor a fürdetéssel várunk még. De szegénykém lefeküdt hozzánk, és annyira vakarózott, hogy inkább kikéreckedett :(
2020. ápr. 16. 22:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket és a tanácsokat!!!
2020. ápr. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!