Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hol tartjátok a macskaalmot...

Ti hol tartjátok a macskaalmot lakásban?

Figyelt kérdés

Még nincs cicám, de már jó ideje tervezgetem, viszont a lakás nem túl nagy (másfél szobás panel) és nem tudom hova lehetne tenni.

Mennyire van amúgy szaga, ha naponta takarítanám?

(Volt már cicám, de akkor még otthon laktam kertes házban és bár főleg bent volt, de mindig kint végezte el a dolgát, nem volt alom.)

Egyáltalán lehet felelősségteljesen macskát tartani egy ekkora lakásban? Ez a másik ok, amiért már lassan egy éve csak tervezgetem, de nem vágtam bele. Szeretném ha teljes életet élne.



2020. ápr. 22. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fürdőszobában
2020. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fürdőszobában van. Én naponta többször takarítom, így nem büdös.
2020. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szilikonos macskaalom sokat segít, hogy ne legyen szag a lakásban, bár van aki szerint így is érezni. Én mikor panelban laktam a fürdőben volt, de legtöbben ott vagy ha van hely a wcben tartják. Van billenő ajtós wc az sokat számít szintén, mert zárt doboz.

2020. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A WC csésze két oldalán pont elfér kettő. Az ajtóra alul vágtunk egy bejáratot (nem szép, de kit érdekel). Naponta többször kiszedem a pisigolyókat, kakilni ált. reggel szoktak, azt a WC-be dobom.
2020. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy van a nappali távoli sarkàban, egy pedig a fürdőben. Napi több tisztítàssal nem büdös.
2020. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) én is a fürdőt gondolnám a legjobbnak, viszont az olyan kicsi, hogy csak a kád, a csap és a wc fér el, még a mosógép is a konyhában van

szobába nem szeretném rakni és a konyha se tűnik túl higiénikusnak, pont ezért nem tudom mi legyen

barátom szerint ha van fedele és nem csak a tálca, akkor akárhova rakhatjuk, még a szobába is, de nem tudom, csak van jobb megoldás


ezért is érdekel kinél hogy van megoldva :)

2020. ápr. 22. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Arra is figyelni kell, hogy lehetőleg kevésbé "forgalmas" helyen legyen.
2020. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk évek óta a konyhában van, a mosogatógép alatt. Fedeles alomtálca + jó minőségű alom és semmi szag (és semmi egyéb) nem távozik belőle
2020. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nappali kanapé karja mögött másik oldalon meg a fal kis rejtek hely neki zárt az alom talcaja
2020. ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legszívesebben fürdőben tartanám, de eddig mindegyik lakásban olyan kicsi volt, hogy nem fért volna el. Ezért a nappaliban van, az ablak melletti sarokban, bútoroktól takarásban. Fedett, az alom szilikagéles, nem igazán van szaga, max. a friss kakinak, de az lehetőleg gyorsan kiszedem és ha kell, kinyitom az ablakot. Egy hátránya van, nagyon hangos, amikor elemi erővel kaparja a cica, de szerencsére általában nem éjszaka intézi a dolgát, meg amúgy is füldugóval alszom.:)
2020. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!