Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám féltékeny a babámra,...

A macskám féltékeny a babámra, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 macskank van, 2 és fél évesek, ivartalanok. Kizárólag bent vannak, lakásban lakunk.

3 hónapja mióta megszultem a lány macska egyre gyakrabban pisil le dolgokat és nagyon erős szaga van.

Szőnyeg, másik szoba, ahol nem látják.

A lány macska csinálja, egyszer már rajtakaptam, és nem tudom mit tehetnek.

Nyilván nem tudunk annyit törődni vele mint eddig, enm lehet mindig ölben. Pedig igyekszünk nem el hanyagolni őket sem.

Mit tehetnék hogy ne hugyozza le a szennyest, a Törölköztx a szőnyegeket, a felmosót?


2020. ápr. 27. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy nem lehet féltékeny a babára, de ugyanannyit tisztítjátok az almot , mint eddig? Csak mert ezek inkább "muszáj" helyek, nem bosszúból szoktak odamenni, legalábbis ahogy én tapasztalom.
2020. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet húgyúti fertőzés is.
2020. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először el kéne vinni orvoshoz, hogy kiderüljön nincs-e hugyúti betegsége, mert akkor szoktak ilyent csinálni.
2020. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!