Kezdőoldal » Állatok » Macskák » "Utálhat" egy macska egy embert?

"Utálhat" egy macska egy embert?

Figyelt kérdés

Én még csak 16 éves múltam pár hónapja szóval a szüleimmel élek! És van egy Pisti nevű cicám aki most lett 5 éves és anyukámat szó szerint gyűlöli! Gondoltam arra hogy azért mert mindig ki rakta az esőbede anyukám kioktatotthogy hülyeség... És úgy van hogy ha anyukám ad neki kajá azt nem fogadja el akármilyen finom még a tejet sem! Ha simogatni akarja akkor odakap vagy nyávog vsgy elmegy és rendszeresen háat fordít neki!

Elképzelhető hogy... megutálta?🤔



2020. ápr. 27. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig kirakta az esőbe, akkor lehet.

A miénk csak az állatorvost utálta, de messziről megérezte, ha jött, és menekült előle.

2020. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen. A macskák úgy viselkednek mindenkivel, ahogy az viselkedett ővelük. Nem felejtenek. A kutyát ütni-rúgni lehet, akkor is megalázkodik, behódol, a cica nem. Az emlékszik a jóra, de a rosszra is, ahogy vele bántak. Rendkívül sértődékenyek.
2020. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De érdekelne hogy ki lehet e valahogy engesztelni mert egy háztartásban élünk és nem jó hogy ilyen viszonyban vannak! Szóval ha nem tudo. megszeretgetné vagy valami mert a macska velem alszik nem tudom mit szólna hozzá..
2020. ápr. 28. 00:14
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Hajaj, az én cicám ki nem állhatta az exemet, nem ok nélkül. Jobb emberismerő volt, mint én...
2020. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Erik.-.vagyok ***** válasza:
100%
Hát a macska több okból is lehet agresszív nagyon érzékenyek a legkissebb változásra is ez lehet pl napi rutin váltás vagy a ház átrendezése új kiskedvenc stb...
2020. ápr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Erik.-.vagyok ***** válasza:
100%
Vannak szakemberek akik javasolnak dolgokat és segít is neki szóval kb 2 3 találkozás után a macska teljesen elfogadja
2020. ápr. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a macskák elég sértődékenyek.
2020. ápr. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyád nem szereti a macskát, különben nem rakta volna ki többször az esőbe, a macska ezt érzi, míg anyád ilyen vele, utálni fogja.
2020. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megegyszer köszi a commenteket XD

Hát akkor majd megmondom anyának hogy ne foglalkozzon vele/ne adjon neki kaját ha a cica nem akarja de semmiképpen se rakja ki! Én meg elleszek majd vele és adok neki enni/inni. Apukámmal amúgy jóban van pedig nem egyszer hugyozta le a falat meg az ágyát XD köszi a válaszokat

2020. ápr. 28. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!