Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Utálhat engem a macska amiert...

Utálhat engem a macska amiert mindennap kiteszem őt a hazbol ejszakara?

Figyelt kérdés
azert hogy ne szarjon be, ez am a hugom macskaja de ő nem hajlando gondoskodni rola igy macskaalom se johet szoba hisz senki se takaritana, elajandekozni se lehet mert a hulye hugom uvoltene mint az allat viszont gondoskodni nem hajlando rola meg etetni is nekem kell pedig en nem szeretem annyira a macskakat, macskaalmot en se vagyok hajlando takaritani hisz en sose akartam macskat, hugom csak simogatni szereti de ha en nem lennek itt ez a joszag mar ehenpusztult volna. es meg a hugom mondja ha egyszer lesz sajat otthona ő 10 macskat fog tartani, ezen mar kiakadtam hisz errol az egyrol sem gondoskodik elore sajnalom azt a 10 macskat. na mindegy szerintetek utál engem a macsek ezert???

2017. márc. 7. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy utál ezért, már megszokta.Neki ez a természetes.
2017. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,h utál,de ha az a fajta aki éjjel alszik,akkor biztos nem valami lelkes,h kint kell helyet keresnie magának,főleg télen.De nem igazán értelek,a macskák nem csak éjjel végzik az egyéb dolgukat,hanem nappal is,de akár egy napot is kibírnak,ha mégsem,akkor meg jelzik,h kikell menniük.
2017. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nappal szol ha ki kell menni mert szobatiszta, ejszaka viszont hiaba szol nem ebredunk fel, maskor volt hogy bent maradt es beszart es az ejszaka kozepen kellet kakit takaritani azt is nekem kellett termeszetesen, biztos probalt jelezni ejszaka is de mi nem ebredunk erre fel pl a haz is leeghetne en arra se ebrednek fel.
2017. márc. 7. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Vesztek egy nagyobb,laposabb műanyag tálat és tesztek bele kintről behozott földet vagy homokot.Ingyen van, nem kell alomért fizetni.

A takarítást meg igenis követeled ki a húgodtól.Az állattartás felelősséggel jár, ha ennyit nem tud megtenni,akkor fenyítsd be,hogy elajándékozod a cicát, vagy éppen nem jöhet be többet.

Napi 1x kiborítani azt a homokos,földes tálat nem nagy meló..

Vagy ugye az alom, amiből elég kiszitálni a dolgokat.Napi 2 perces művelet.Akinek ennyi ideje sincs,az ne tartson állatot

2017. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
te nem ismered őt, ha fegyvert fognal a fejehez akkor se csinalna elobb halna meg, ideje az van boven csak fekszik egesz nap a tv elott meg zabal, es ha mondanam neki hogy csinalja azt mondja fujjj nem behanyok. masik meg mernenk mi elajandekozni a macskat ugy uvoltene hogy ki kene menekulni a hazbol akar egesz nap is kepes orditani, egyszer kidobta a pasija akkor is ugy uvoltott ki kellett menni a hazbol nem lehet vele micsinalni agyonverni csak nemlehet, mentalisan serult erre a nyakamat teszem, orvos sajna nem latta még.
2017. márc. 7. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!