Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert volt ilyen hisztis a...

Miert volt ilyen hisztis a macskam tegnap?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy baratunk nalunk es soroztunk, beszelgettunk, szolt a zene de nem hangosan, minimalis hangeron. A macska kb delutan hattol ejjel kettoig ott tobzodott korulottunk de hozzaerni nem lehetett mert mar rogton ment a siras, letelepedett a kanape karfajara es ott figyelt, de mindenert rogton nyigott ha hozza akartal erni. Amugy ismeri a baratunkat es nincs kutyaja / macskaja az illetonek, hogy idegen szagok miatt zavart lett volna.

Szoval arra gondoltam, hogy nem tudott nyugodtan aludni kb 8 oran keresztul es mar zavarta este, hogy ott tarsasjatekozunk es “hangoskodunk”, es emiatt hisztizett, de ilyen van? 8 ora szerintem eleg sok egy macskanak alvas nelkul, de egyebkent tudott volna a lakas mas pontjan is aludni, mashol is szokott, csak leggyakrabban a nappaliban.


2020. máj. 9. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet hogy altalaban sokat aludt es igy vezette le az aktivitasat. Ugyanugy nekem is ilyen volt tegnap este a cicam de ennek nincs koze hozza csak ugy emlitettem, es ma mar nyugis es alszik.
2020. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!