Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elpusztult a sziámi kiscicám,...

Elpusztult a sziámi kiscicám, nagyon rosszul érzem magam. Hibás vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elpusztult kb 9 hetes sziámi kiscicám. Már egy ideje észrecettük, hogy kisebb, mint a nála fiatalabb házimacskák, de először azt hittük, nincs semmi gond. Az utobbi időben nagyon keveset evett. El akartuk vinni állatorvoshoz, de falun lakok, és ő is nyaral... Tegnap értünk haza a nyaralásról, és elpusztulva találtuk. Mamáméknál volt, ők próbálták etetni (tojással, mézestejjel, macskaételekkel), de elpusztult... Mamám azt mondta, hogy fogzásban gyakran elpusztulnak, úgy volt, most visszük állatorvoshoz.. :(:( nagyon rosszul érzem magam... :'(
2010. júl. 29. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ne szomorkodj, nem a te hibád. A macskák valóban képesek a fogzásba is belepusztulni, meg lehet hogy nem volt túl erős cica. Ilyen sajnos előfordul. Legközelebb szerezz valami falusi keverék macskuszt, azok jobban bírják a megpróbáltatásokat.
2010. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :) Igazából nem olyan régen hozuk el, de sajnálom, mert úgy megszerettem :(
2010. júl. 29. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

En nem tudom hogy melyik valoszinuleg fertozo betegseget tudjatok olyan szep romantikusan kitalalni, hogy "a kolyokmacskak belepusztulnak a fogzasba" de finoman megjegyzem, kisebb baromsagot hallottam/olvastam eddig mint ezt.

Esetleg, a tejfog valtas kicsit megviseli, de abba sem pusztul bele. Nemhogy egy 9 hetes kicsi -_-!

Azt mondtam mar, hogy fereghajtas, vitamin paszta?

Es a 2 napnal tovabb tarto truszoges-orfolyas az nem "megfazas/huzatot kapott" hanem macskanatha? (Ami mellekesen _nagyon_ veszelyes a kolykokre...

2010. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is tudom, hogy az nem megfázás, hanem macskanátha -.-"... úgy volt, mindent most csinálunk neki... Nem olyan régóta volt nálam... szerintem az is volt a veszte, hogy nem kennelből hoztuk, hanem a szomszéd településről (de az újságban volt hírdetve és nem szaporító volt, mert a macskák a lakásban voltak stb..) Azt mondták, erős fajta, nem érzékeny, nincs semmi oltása stb.. El akartuk vinni féregteleníteni, de késő... :( Legalább tanultam az esetből.. És csak tenyésztőtől veszek ezentúl drágább, de biztos kiscicákat.
2010. júl. 30. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!