Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki milyen kaparófát vett a...

Ki milyen kaparófát vett a macskáinak?

Figyelt kérdés
Vettünk a fressnapfban egy kaparófát, amin aludni is tudnak, jó drága volt, és kb fél év alatt szétszedték. Nem csak a kaparó részét, arra lehet venni külön kötelet, de az anyaga is, amivel be van vonva, úgy foszlik, hogy hihetetlen. Nagyon nem érte meg.

2020. máj. 16. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, sarokra szerelhető cuccot. Soha nem is értek hozzá:S
2020. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk német van, úgy kaptuk valahonnan, nem tudom, hogy itthon kapható-e az adott márka. De nagyon strapabíró.

Több év után most tervezem lecserélni (még működőképes, a tetején a függőágyat kellett levenni, annak az anyaga már nem bírta, illetve mivel három oldalról tartja a láb, kicsit elnehezült a negyedik irányba a legnagyobb doboz a 8 kilós nagymacska alatt, szóval ferde, de egyelőre ez még csak esztétikai gond), zooplusról akarok majd venni, ha odáig jutok.


Fressnapfban irreálisan drágák a bútorok szerintem.

2020. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1, próbálkozz mással, van olyan macska, aki a vízszintest szereti, más az oszlopot, a harmadik a lapos falit stb.
2020. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon drága volt, de azt hittem legalább bírja majd a strapát, hát tévedtem. Pedig nekünk csak két 3-4 kilós házicicánk van. Fressnapfból soha többet semmit.
2020. máj. 16. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk jól bírja a Fresis is. Drapaki oldalát nézd meg, nagyon drágák, de nálunk már 1,5 éve bírja 4 macskával. Jobban megéri, mint mindig újat venni. :)
2020. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyet:

[link]

2020. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk a drapaki az már nem a "nagyon drága", hanem a vicc kategória nálam.

Egy náluk alapbútornak titulált darab árából négy-öt teljes macskavárat veszek máshol, és még ha évente ki kell dobálni is jobban jöttem ki árban.

2020. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mindenkinek más a tapasztalata. Mi szeretjük, a 4 cica strapálja, de még csak meg se mozdult a madzag rajta 1,5 év alatt. A többi olcsóbb 3-4, jobb esetben 5 hónap után kuka volt. :)
2020. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Zooplusról rendeltem egyet 26.000-ért, egy másikat aluexpressről 12.000-ért.

Az alis a kedvence.

Strapabíróságra egyforma...a drágábbnak az oszlopai vastagabbak.

2020. máj. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
zooplusról vettem egy 50 centis 4000ért.mall.huról elég nagyot 10000ért. Zooplusos még mindig meg van a mallost 4 hóbap alatt elrontotta De vettem neki ilyen kartonos kaparót amit a földön tud kaparni.Azt is nagyon szereti.
2020. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!