Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám megvadult és szét...

A cicám megvadult és szét karmolta a vőlegényem aki épp haza ért, valami állat pszichológushoz kellene fordulnom vagy mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2 napja kórházban vagyok így előzményt annyit tudok amit a párom el mondott haza ért és a cica szét karmolta ok nélkül a lábad mögött és fújt, soha nem csinált ilyet ivartalan fiú cica, 6 éves. Én meg arra gondoltam hogy a 6 éve alatt most van csak úgy hogy nem lát engem, ő nagyon anyás cica mindig velem aludt a párom külön zárta őt a kis szobába most és vitt neki enni vizet és álmot, még akkor is hevesen mögött és fújt rá
máj. 11. 13:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Szegények.
máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg a vőlegényed titokban bántalmazta a macskát. Szakíts azzal a mocsokkal.
máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Egy, eddig normálisan és szeretettel gondozott macska ilyet nem csinál.

Ilyet akkor csinálnak, ha stressz éri őket. Ezt a macskát a vőlegényed bántalmazta.

Fogadd el tényként.

máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Szegény cicuska. Szerintem nem érezte a biztonságát hogy nem voltál mellette és ezért reagálhatott így ha csak nem bántalmazta a párod
máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
7 éve vagyok vele tőle kaptam a cicát amikor a cica beteg volt rohant vele hajnal 1 orakklr az orvoshoz ő biztos hogy nem bántotta az ki van zárva!
máj. 11. 14:03
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Jaja, nagyon "biztos"..

Szerinted a macskák nem ugyanarról a kaptafáról működnek? Ha több hozzászóló egybehangzó véleménye szerint bántották a macskát, miért gondolod alaptalannak? Te gondolom abban is biztos vagy, hogy nem csal meg a srác.

Hármas voltam.

máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sa Dale Cooper ***** válasza:
58%

Kérdező, elsősorban nem a macskának van szüksége segítségre, hanem nektek.


Gyanítható, a legnagyobb "hiba", hogy nem egységesen kezelitek a macskát, nem vagytok egységesek a szemében. Ezért az a kényeztetés, amihez hozzászoktattad, hiányzik neki, amikor ezt nem adod meg a számára, mondjuk a távolléted miatt. Haragszik, és ezt azon vezeti le, ami/aki elérhető a számára.


De ezt ti tudjátok, a ti életetek, a ti macskátok. Nektek kell megbirkózni vele.

máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Biztos nem bántotta a vőlegényed a cicát. Az a baja, hogy felborult a napi rutinja és te is a rutin része vagy. Nem vagy otthon (esetleg a hapidnak is kórház szaga van), és hiányzol neki. Van ilyen, szegénykén így csapódik le a stressz.
máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Szegény cica! Ha a párod nem olyan kedves vele, mint te, és most te hiányzol neki, biztonság érzete nem ugyanaz, igy felborult a megszokott élete, igy tört ki belőle a bizonytalanság.
máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos hogy bántotta a párja. Lehet fájt valamije a cicának es rajta vezette le vagy annyira hianyzott a gazdija hogy felborult az elet vitele. Lehet hogy feltekenyseg alakult ki a cicába
máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!