Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig tartanak ki ezek a...

Meddig tartanak ki ezek a macska játszótornyok, kaparófák általában?

Figyelt kérdés
Ezekre a dobozos-ülőhelyes-kaparós csodákra gondolok. Fél éve vettünk a miénknek itt a gyk-n népszerű oldalról egyet, és már eléggé leamortizálta: a plüssbevonat szórei folyamatosan hullanak, sok helyen már "kopasz" a plüss (csak a szövött alap látszik), ill. megkezdte az anyag bontását is több helyen, látszik a csupasz furnér, és megvarrni sem tudom, mert az anyag bomlik. A szizál is már tök rojtos, mondjuk ez még a kisebb baj. - és nem módszeresen csszi szét, hanem, hogy úgy mondjam, rendeltetésszerű használatban. Fél éves a cucc, de enyhén szólva nem dísze a lakásnak már most sem, és én évekre terveztem... Mi van, ha a kitépett rojtokat meg is eszi? Ti hogy vagytok ezzel? Áthúzzátok, újat vesztek, vagy beletörődtök? Vagy csak nálunk megy szét, rosszat választottam?
2020. máj. 16. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk évekig egyben maradt, pedig eleve (alig) használtan vettem. Bár a kaparó részre feltekert zsinór lebomlott, azt vissza kellett ragasztani, meg jól "kiszőrösödött". A plüss részen az én macskám csak heverészett, azt nem szedte szét.


Nem hiszem, hogy megenné a rojtokat.

2020. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vettem egyet aliexpressről, az a kedvence. Sok helyen lyukas az anyag, a kis játék egereket letépkedre róla.. Egy fekhely része meg van hajolva.

7 hónapja van meg.


Van egy zooplusról, mézeskuckó v mi a fantázia neve.

Erről is letépte már az összes játékot.

Annyira nem kopik, mert a másikat jobban szereti.

Ez 4 hónapos.

2020. máj. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!