Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szereted a cirmos cicákat?

Szereted a cirmos cicákat?

Figyelt kérdés

Milyen cirmost szeretsz? Szürke vagy barna?

[link]

[link]



2020. máj. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden macskát szeretek, de a cirmosok a szívem csücske. Nekem az "A" macska.

Boldogult nagymamám azt mondta rájuk, hogy "igazi" macska. Van nekünk egy fekete is, azt is szerette, de a Cirminek mindig mondta, hogy "na, ez az igazi macska".

A lovam is pej - lehet, hogy a hagyományos dolgokat szeretem? :):):)

2020. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon. Kedvenceim a cirmos, a cirmos-fehér és a fekete macskák.
2020. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is, inkább a barna:)
2020. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a cirmos macsekokat, nekünk eddig csak olyanok voltak, meg egy cirmos-fehér. (Amúgy inkább a barna,az az olyan szokványos házicica,de nagyon szép a vörös cirmos is,bár őket nehezebb elképzelni egeret vadászni :) )
2020. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem mindkettő van, egy barna lánycica, napi 2 egérfélét hoz és nagyon hízelgős, bújós és piperkőc:) Úgy neveztem el hogy: Cini Manó :)

Meg egy szürke bakmacska, ő kicsinek hiperaktív rosszaság volt, aztán egy lusta ölbecica lett, de ő is vadászik:) Az ő neve Bundás Ördög:D Hallgatnak a nevükre és nagyon imádom őket:)))

A kérdés pedig azért, mert minden osztálytársam azt mondja, hogy a cirmos cicák unalmasak és csúnyák, sokkal szebb szerintük a fehér, a vörös, a tarka. Reméltem, hogy vannak még cirmoscica kedvelők:))

Köszönöm mindenki válaszát!!

2020. máj. 17. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete macska rajongó vagyok,de a mostani fekete kandúrom mellé 2 hét múlva érkezik egy gyönyörű, akkor 8 hetes cirmos kandúr.Alig várom, hogy ideérjen. 😍😃
2020. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ő barna vagy szürke? *-*
2020. máj. 18. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:
A cirmosok a kedvenceim. Az első cicám egy gyönyörű ezüst cirmos volt. Mikor összeköltöztünk a párommal, és szóba került, hogy cicát szeretnénk, mondtam neki, hogy ezüst cirmost szeretnék, mert nekem az első cicám után az volt a kedvenc. Erre meglepett egy barna cirmossal a szülinapomra. Persze nagyon örültem neki. Utólag mondtam ugyan, hogy ez nem ezüst, mint amit alapból szerettem volna, erre azt mondta, hogy hát neki ugyanolyan, cirmos-cirmos. Úgyhogy most barna cirmosom van, így már mindkét színváltozatot ugyanannyira szeretem.
2020. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!