Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti a cicákat vagy a kutyákat...

Ti a cicákat vagy a kutyákat szeretitek jobban? Miért?

Figyelt kérdés
Cs

2019. okt. 13. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A cicakat es a kutyakat is imadom, de az en eletstilusomhoz a macskatartas all kozelebb, mivel lemozgatas szempontjabol igenytelenebbek. Ezert nem tartok kutyat.
2019. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét fajt szeretem, és tisztelem is őket annyira, hogy viszonylag jól tudok velük bánni, ismerem a természetes igényeiket, ismerem milyen szemlélettel, "pszichológiával" kell hozzájuk állni.

De együtt élni nekem ezerszer könnyebb és magától értetődőbb egy kutyával, mert vele egészséges esetben alapvetően egy hierarchikus rendszerben lehet hosszútávon harmonikusan gond nélkül együtt élni, én meg természetemnél fogva alapvetően egy domináns személyiség vagyok.


Ezzel együtt azt is jó mondásnak tartom, hogy egy embernek szüksége van egy kutyára, aki felnéz rá, és egy macskára, aki lenézi, ahhoz, hogy tudja, hogy hol a helye a világban! :)

2019. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Macskám van, illetve volt pár ideiglenes befogadott macskám. Őket jobban ismerem, ezért jobban tudom őket kezelni.

De most éppen egy kutyákkal kapcsolatos kurzusra járok, hogy tanuljak róluk.

Általában érdekel minden állatokkal kapcsolatos dolog, igyekszem minél többet olvasni kutyáról

2019. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, véletlenül elküldtem.


és macskáról is. Amúgy azt veszem észre, hogy a kutyákat általában szeretik az emberek, mégha nem is tudnak velük jól bánni, de a macskák elég alulértékelt állatok.

2019. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 egycsészetea ***** válasza:
25%

Van nálunk mind2. 6 év alatt járt nálunk rengeteg cica, de egyiksem tartott olyan sokáig. Állandóan csak a kajára jöttek haza.

Viszont 1 éve kaptam egy kutyát és imádom. Ő nem csak a kajára megy, mindig itt van nekem. Hűséges, védelmező és még segítőkész is :)

2019. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel van 2 cicám igy a cicusok közelebb állnak hozzám és jobban ismerem a macskákat. A kutyákat is kedvelem, de sosem volt kutyám ezért nem ismerem túl jól a kutyákat.

A cicák nem gonoszak meg nem csak a kajára járnak csak valóban függetlenebb állatok, mint a kutyák. Mivel minden ember más igy mindenki azt az állatot tartja ami jobban megy a személyiségéhez vagy a körülményeidtől is függ. Mindkettőnek megvan a maga szépsége szerintem!:)

2019. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!