Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen játékokat tudnék...

Milyen játékokat tudnék itthon saját kezűleg csinálni a cicámnak?

Figyelt kérdés
Ha küldenétek képeket linkeket azt megköszönném
2020. jún. 2. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bonyolult dolgokban gondolkodni, a cicák remekül el tudnak játszani pl. egy zoknicsomóval, parafadugóval, papírgalacsinnal. Készíthetsz tollas végű madzagot, de azzal ne hagyd egyedül, nehogy belegabalyodjon.
2020. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 2. 14:57
 3/12 A kérdező kommentje:
De olyat már készítettem :)
2020. jún. 2. 14:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima alufóliából gyúrsz egy golyót, vagy egy diót bevonsz alufóliával. Egyszerű és szeretik.
2020. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 2. 15:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én régen összeragasztottam szigszalaggal két kupakot, és a belsejébe apró műanyag golyókat szórtam. Szerették, zörgött, jól elvoltak vele.
2020. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kindertojasban levo kapszula is tok jo.
2020. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nalunk nagyon szeretnek egy keskenyebb fajta muanyag szabocentit. Ezt lassan huzom nekik a padlon, es ha manccsal leszoritjak, akkor is ovatosan ki lehet huzni a labuk alol, es akkor kapkodnak utana. Kinyitott ajto alatti resen is at lehet huzni. De csak olyat hasznalj, ami mar nem kell, mert ha raharapnak elszakadhat. Ertelemszeruen nem is lehet oket egyedul hagyni vele, mert lenyelhetik a darabokat.

Ezenkivul makkokal szeretnek jatszani a parkettan, mert jol gurul.

2020. jún. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csinalhatsz neki “matato-tablat” (fiddler board) is, amibol gondolkodva a mancsaval ugyeskedve piszkalhatja ki a jutalomfalatokat. Ilyesmik:

[link]

2020. jún. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindet kipróbáljuk
2020. jún. 3. 07:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!