Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos Nem eszik a cicám 2...

Sos Nem eszik a cicám 2 napja. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap is már bágyadt volt, mosdókagylóban feküdt de visszament kivettem, ezt játszottuk. Nem eszik semmit, se tasakos se husi tejet sem. Nem játszik.

Azt hittem ma este 6kor lesz doki de csak holnap este 6kor lesz nyitva, nincs a környéken más.



2020. jún. 2. 18:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Fel se veszik, 3 orvos próbáltam. Már 80 km-is meg nem kapcsolható pedig nyitva vannak a nyitvatartás szerint.
2020. jún. 2. 18:52
 12/19 A kérdező kommentje:
Elértem nehezen az enyémet azt mondta nem jön ki holnap rendel. Meg inkább hagyjam békén a macskát.
2020. jún. 2. 18:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2020. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Jobbulástba cicának! Te meg vidd holnap a dokihoz akkor!

Kitartást nektek!

2020. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegénykém :( Mennyi idős cica? Nagyon szurkolok, hogy jobban legyen, írj majd mi volt! <3
2020. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Bele elzáródott, gondolom beleszáradt a kaka, meg is fogatta velem a doki és tényleg nem csoda, hogy ilyen rosszul van, vizet csapból itta mikor haza jöttem, mert megint ott feküdt és nyalogatta így megengedtem neki a vizet meg reggel mielőtt elmentem így itattam.

Nincs itthon vele senki mivel egyedül lakok,de remélem nem csak akkor ivott mikor megengedtem neki a vizet :(


Olajos hallal kell fecskendőzni és reméljük jobban lesz meg sok vizet adni neki masszírozni a pocakjából kifelé.


Remélem jobban lesz.

2020. jún. 3. 20:39
 17/19 anonim ***** válasza:
Pararin olajat vegyél patikába. Mi azt adtuk neki mikor szekrekedese vilt. Orvos ajanlotta azt is.
2020. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Parafin olaj csak elütöttem
2020. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2020. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!