Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire figyeljek ha skót logófül...

Mire figyeljek ha skót logófülűt szeretnék venni? És mennyi a reális ára egy ilyen kiscicának?

Figyelt kérdés
Teljesen új vagyok a témában, milyen pappírok kellenek hozzá? Pl. mi bizonyitja, hogy fajtiszta? Meg valami orvosi pappír, hogy oltva volt, meg, hogy egeszséges.
2020. jún. 3. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatiszta. A faj maga a macska, fajta pl. skót lógófülű. A törzsköny biztosítja azt, hogy fajtatiszta. Figyelni: szűrések, oltások, chip, féregtelenítés. Az orvosi papír az állategészségügyi könyv ami jár a cicahoz. Én decemberben 150 ezért vettem a cicámat tenyésztőtől.
2020. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért olvasd el előtte ezt is!

[link]

2020. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó:

Ha a végén nem buzdítana örökbefogadásra, még hihető is lenne🤷 Ez csak fajtákat bemocskoló hűhó.

2020. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan helyről hozzál, ahol adnak törzskönyvet a cicához! A szülők közül csak egy lehet logó fülű, másiknak álló fülűnek kell lennie.

Eü kiskonyv legyen, oltások, fereghajtas, chip, szülők tesztjei fontosak.

2020. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
150.000 forint körül mozognak szerintem is.
2020. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
"A lógófülűek ősanyját, Susie-t az 1960-as években szúrta ki egy skóciai pajtában a helyi gazdálkodó és állatbolond Willam Ross. Annyira megtetszett neki a cicamama, hogy elkérte az egyik kiscicát, és egy genetikus segítségével tenyészprogramot indított. Az 1970-es évekre azonban nyilvánvalóvá vált, hogy a fajtának súlyos genetikai problémái vannak. A porcgyengeséget okozó génmutáció ugyanis nemcsak a kedves külsőt biztosító fület érinti, hanem a teljes testet is, és már egészen fiatal korban kialakuló ízületi gyulladást és hatalmas fájdalmakat okozhat az állatnak."
2020. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Igen, torz kicsik születnek HA mindkét szülő logó fülű. Egyébként meg ennyi erővel minden fajta, de még a házimacska is rossz választás, mert bárkinél kijöhet bármi. Annyi a különbség, hogy a normális, lelkiismeretes tenyésztők pont azon dolgoznak, hogy minél kevesebb probléma legyen macskáinál.

2020. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!