Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félig sziámi mentett cicának...

Félig sziámi mentett cicának szeretnék gazdit találni jelképes összegért, szerintetek mennyi a reális?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy azért kérnénk érte jelképes összeget, hogy ne kerüljön akárki kezébe. Úgy gondolom, hogy aki ezt a jelképes összeget kifizeti, az tényleg gondját is fogja viselni a cicának.

5 hetesen mentettem borzasztó körülmények közül, az anyukája elpusztult. Kikezeltük orvossal, szocializáltuk, most fél éves és úgy érzem, hogy már fel van készülve egy szerető családra.

Nem tudom, hogy mi lenne reális jelképes összeg? 5-10 ezer forintra gondoltam. Ez csekély ahhoz képest, amit ráfordítottam, de nyilván nem is ez a lényeg, hanem hogy jó családhoz kerüljön.

A cica kék jegyű sziámi macskára hajaz. :)


2016. nov. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sokat nem segít 5-10 ezer ft. Ahhoz, hogy jó helyre kerüljön, persze jobb mintha akàrki ingyen elvihetné. Van aki törzskönyves cicàt vesz a gyerekének s az utcàn kóborol szegény, mert megunta a gyerek. Én pl. Kisgyermekes helyre tuti nem adnàm föleg hogy jön a karàcsony. Ha van rà lehetőséged nézd meg hova adod s tényleg kérhetsz egy ötöst akar tizest is.
2016. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Nemtom, nem akarlak lelombozni, de sokan full ingyen az egészséges kiscicákat sem tudják elajándékozni, mert nem kell senkinek.


Egy rehabilitált fél éves macsek általában ingyen se kell senkinek, és ezen sokat a fajtája se számít. Szerintem jogos lenne az állatok teljes kezelési költségét is elkérni akár, de a realitások talaján maradva, lehet jobban jársz, ha ingyen viszik, de leellenőrzöd hova és kapcsolattartást kérsz.

2016. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Vedd fel a kapcsolatot egy macskamentő szervezettel akik segítenek hirdetni ès szürni a jelentkezőket. Azt mondd meg, hogy az oltások stb árát kéred, ami normális. Minden szervezet elkèri az oltások és az ivartalanítás árát, ingyen macskát max.a faluszèlről kapsz Mari nènitől de ugye azok nincsenek oltva.


Kisgyerekeseknek tènyleg ne add, és karácsony tájékán nagyon nézd meg hogy kinek, nehogy az ünnepek után visszakerüljön hozzád vagy túladjanak rajta!

2016. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ingyen is nehěz cicåt odaadni, nem lesz jelentkezo gazdi. A facebookon hirdesd ott låtod majd a profiljån a jelentkezőnek milyen.
2016. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!