Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem jön a közelünkben a...

Miért nem jön a közelünkben a macskánk?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kan cicám. 2hét telt el és nem jött haza, de ma látta a húgom, hogy bejött az ablakon keresztül és megállt a szoba közepén. A húgom odaakart menni hozzá, de megijedt és kifutott még akkor se jött oda mikor szólt neki. Ez miért lehet szerintetek? Nagyon szeretem őt mindig is elvolt kényeztetve, kinti benti cica és még soha nem csinált ilyet. Arra is gondoltam, hogy egy másik macska elijeszti őt(van egy kóbor cica aki szintén kan és beszokott hozzán járni néha néha enni és lehet,hogy ő már ezt a területet az ővének tekinti így elijeszti őt innen)bár ez csak az én gondolatom.

2020. jún. 5. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzánk*
2020. jún. 5. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Oké, valószínűleg hülyeség- de lehet hogy emlékezet kiesése van. És nem nagon emlékszik rátok.
2020. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Amíg el volt tűnve, valaki bántotta. Most már mindenkitől fél, megtört a lelke, nem bízik senki emberben.
2020. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Az én macskám kóbor macska volt, mióta nálunk van, nagyon fél a botoktól és a seprűktől. szerintem a miénket is bántották.


vsz. a tiétekkel is hasonló történt

2020. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A macskák viselkedése sokszor számunkra teljesen érthetetlen.

Az én ivartalanított lány szobacicám kétszer kiszökött a lakásból és több, mint egy hétig nem sikerült elkapni, pedig minden nap láttuk az udvaron. Ahogy közeledtem hozzá, elfutott, át a kerítéseken, bokrokon. Pedig elkényeztetett, bújós "kanapécica" és soha nem bántottam, így értetlenül álltam az eset előtt.

2020. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!