Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig szedheti a cica...

Mennyi ideig szedheti a cica a fogamzás gátlót és a tüzelés "tünetei" ugyan úgy megmaradnak mellette?

Figyelt kérdés

Van egy cicánk. Nem szeretnénk még ivartalanítani.

Akarunk majd kiscicákat. Azután ivartalanítás.

Mennyi idő az amíg szedheti? 1-2 évre gondoltunk.

Ennyi idő alatt nem lesz baja?


2020. jún. 9. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

Ezt olvasd el, a 12. válaszban mindent leírtam.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10527928-mi..

Én fogamzásgátlózom a nőstény macskámat. Mielőtt bárki beszólna, muszáj, mert nem műthető, állatorvos ajánlotta. Heti 1 tablettát kap (szintén Provera). A #7-es válaszóló hiába írta, hogy az "előírt adagot kapja". Ha az előírt adagot kapta volna, akkor nem lett volna peteérés, nem tüzelt volna és nem lett volna felcsinálva. Hátránya a fogamzásgátlónak és az ivartalaításnak is LEHET. De mint írtam, olvasd el a linket.

2020. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Ja, lemaradt. Írtatni kell a gyógyszert és előtte nem árt megvizsgáltatni, hogy kaphatja-e.
2020. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

Nem mindegy mennyi ideig szedheti. Nekünk a doki azt mondta, mikor temaztunk ezekről, hogy ő 8 hónapnál tovább nem ajánlja és adja senkinek.

2020. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
#13 Az általad linkelt oldal abszolút nem hiteles. Természetesen ki kell kérni az állatorvos véleményét, de amelyik macska hajlamos rá, annál fél év tablettázás is elég lehet a rák kialakulásához. Amelyik meg nem fogékony rá, az egész életében probléma mentesen szedheti.
2020. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14: Sajnálom, nem tudtam, hogy egy állatorvos válasza neked nem hiteles🤷 Jó éjt!
2020. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
#15 Maga az oldal annyi hülyeséget, valótlan, egymást cáfoló cikket és baromságot állít, hogy igencsak megkérdőjelezendő, hogy állatorvos-e...Olvass el pár cikket és magadtól is rájössz. Erről ennyit.
2020. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!