Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet találni gazdit kiscicáknak?

Lehet találni gazdit kiscicáknak?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy azt mondják rólam, hogy felelőtlen vagyok, mért nem műtettem meg. Eredetileg volt gazdája a leendő kiscicáknak, pont azért hagytuk hogy szüljön, mert az egyik ismerősünk akart kiscicát, csak aztán visszamondta, mert kapott máshonnan olyat, ami neki jobban tetszett. Ráadásul a cicánk is többet szült, mint gondoltuk. Azt hittük elsőre nem fog sokat, nem így lett. Mindenképp meg akartuk műttetni, csak ezért szerettünk volna egy almot. Most viszont a nyakunkon maradt pár kiscica, aminek majd gazdit kell keresnünk. Még csak pár naposak, tehát nem sürgős, de idővel szeretnék gondoskodni róluk. Hol lehet keresni sima házicicáknak gazdit úgy, hogy ne szóljanak be rögtön az embernek?

2020. jún. 10. 08:50
1 2
 11/11 anonim válasza:

"Ivartalanított kiscica ingyen elvihető"


Ez az aduász szöveg facebookos és jófogásos körökben. Tehát ha azt akarod, hogy ne maradjanak a nyakadon, akkor a kötelező oltásokat kapják meg, plusz ivartalanítsd őket.


Valamint érdemes párban elajándékozni. Én eddig így csináltam.

2020. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!