Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú vagy lány cicát válasszak?

Fiú vagy lány cicát válasszak?

Figyelt kérdés

Első cicám lenne és nem tudom fiút vagy lányt válasszak. Nemtől függetlenül ivartalanítva lesz. Lakásban tartanánk és elég magasan, szóval a szökéssel nem hiszem hogy gond lenne.

Azt olvastam, hogy a lány cicák általában bújósabbak stb,ez igaz? Illetve, hogy a fiú cicák vizelete erősebb szagú még ivartalanítás után is..

Ti melyiket ajánlanátok?



2020. jún. 11. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindkettő esetben ivartalanítás tök.

Nőstényeknel különosen zavaró ha rájön a ...

Gondolom benti cica leszy ha nem akkor inkább ne is legyen cicád.

2020. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én a nöstényre szavazok nekem is az van elég idegesítő volt amikor tűzelt de ivartalanítás után nagyon lusta lett és meg hízot bujosabb lett. Nem tudom a bakk macskáknál így van e de az én nöstény cicámal így volt.
2020. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Istenem hihetetlen h van aki még orrba szájba undorító agyhalott módon szaporít mert "cukik". Vagy cibányok vagy i. iBióta agyatlan vidéki suttyók
2021. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!