Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskasampon jobb a...

Melyik macskasampon jobb a Biogance vagy a Héry?

Figyelt kérdés
Macskakiállításra akarom vinni a macskámat és kiváncsi vagyok, hogy melyik sampon a jobb minőségű?
2010. aug. 1. 11:04
 1/10 anonim válasza:

Egyértelműen a Héry! A Biogance túl drága, a gazdag oroszoknak lett gyártva.


Én ezektől szoktam venni, ők a magyarországi forgalmazók( egyébkét pár éve a Biogancet is ők forgalmazták, de utána átadták egy vidéki cégnek.) : www.primavet.hu

2010. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. aug. 1. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Biogancét használok a perzsa cicámon. Úgy gondolom ha kiállításra jársz akkor egy 2700 ft-os sampon ami szerintem elége egy darabig (mivel nem kell egy cicut naponta fürdetni) nem túl drága. Bár a másikat még nem próbáltam de látatlanban nem akarom leszólni. Amúgy az en perzsa cicám most volt "fül mosáson", mert mikor hazahoztuk tele volt a füle atkával...:S A fülcsepp amit kapott összezsírozta a szőrét, de ezzel a samőonnal sajna 2 fürdetés után em jött le a szőréről a fülcsepp zsíros maradványa... Szóval ha esetleg tudsz valami tuti tippet h mivel tudnám eltüntetni róla akkor várom a hozzászólásokat! :)

Szép napot!

2010. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ, és érdekes de ugyan ebben a cipőben járok :S Én is amikor hazahoztam a cicámat tiszta atka volt és mostanra sikerült kikezelni oticat fülcseppel és az én cicám is zsíros maradt:S

A héry fejlesztette amúgy ki a biogancét, a kutyakozmetikusunk is azt használja.

Van vmi groop nevű zsíroldó ma kaptam egy macskakiállításostól tanácsként csak nem tudom, hogy olyat hol lehet venni :S

Ha megtalálod, szólnál?

Köszi :)

2010. aug. 1. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Hihi :)

Ez vicces. Amúgy utána néztem ma de nem találtam semmit. Lehet h én is majd egy kozmetikustól fogok tanácsot kárni, mert a biogancével nem tudom neki eltünteni ezt a vackot a zsőréről. Mellesleg mi valami 3000 Ft-os fülcseppet kaptunk a dokitól és szerdáig kell még adnom neki. aztán próbálkoznék a zsír végleges eltüntetésével :):):) Vagyis szeretnék.

Neked milyen cicus van? Nekem egy 4 hónapos himalájai perzsa kislány cicám. Szofinak hívják és nagyon ragaszkodik igazi kis hízelgőgép. Mosz is itt ül velem.

Ha megtudok valamit majd írok.:)

Szép estét!

2010. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

GOOP GROMERS néven keres rá a neten. Fennt van ez a sampon, de hogy hol lehet ilyet venni azt nem találtam meg :(

ok sikert a keresgéléshez!

Holnap én is folytatom!

2010. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon köszi :)

Én is megnézem :)

Nekem egy 3 hónapos Maine Coonom van:D

Annyira cuki pofa :)

Csak harap mint a veszedelem :S

De remélem ez még csak a kölyökkora miatt van. :)

2010. aug. 3. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mgtaláltad hol lehet ilyen zsír leszedő izét venni?

Mert én nem találtam meg csak a gyártót!? Most beszéltem a tenyésztővel és mondta h ő nem vette észre a többi cicán de megnézeti ezeket...pfff

2010. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hi, a Herynek van tisztító folyadéka és tisztító kendője is, mindkettő nagyon jó. Ugyanabban a webshopban van mint az első hozzászólásban, én is onnan szoktam vásárolni.
2010. aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Sajnos még én sem találtam meg :S

Akkor szerintem ilyen marad :S

2010. aug. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!