Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macska kakilásnál?

Miért nyávog a macska kakilásnál?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 hete van nálunk a cicánk. Egy pár napja észrevettük hogy nagyon nyávog székletelésnél. Gondoltunk rá hogy fáj neki, mert túl kemény a széklete. Adtunk neki tejet, meg alapjáraton is konzervet kap (ami nem annyira száraz mint a táp).

Esetleg van valakinek valami ötlete hogy mit csinálhatnánk?



2020. jún. 21. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tejet ne adj neki kérlek. Mennyi idős? Ahonnan van, ott mit evett?
2020. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Tejet nem adunk a macskának mert nem tesz jót neki

A mi macskánk kap macskának való vitamint minden nap, macskának való húskonzervet,van neki száraz eledel is kipakolva napközben, és vize is van

Ennek ellenére is nyávog mind székelésnél mind pisilésnél, teljesen normális

2020. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele semmit csinálni, azért nyávog, mert még kicsi az anyjának így jelezte, hogy kakilni kell. Hány hetes?
2020. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Az én macskám is szereti a tejet. Ha inna, akkor odamegy a hűtőhöz, és leül elé. Kérlek.
2020. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
100%
Tejet ne adjatok neki, plusz ehet szárazat is. Nem biztos hogy fáj neki, a pici macskák még nyávognak közben mert az anyjuk onnan tudta hogy kakilniuk kell. Attól függ hány hetes.
2020. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Így szól az anyjának, illetve jelen esetben neked, hogy kakil, és le kell nyalogatni a fenekét. Neked ezt nem muszáj csinálnod, persze.
2020. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
24%
Törölheted a válaszomat, mint az előzőt. Anyám összes macskája tejivó, és egy sem fosott tőle.
2020. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mission failed01 válasza:
Szia, ez teljesen természetes nekünk is ezt csinálta.
2020. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Az én cicám, aki most 12 éves, és IMÁDJA A TEJET, na, szóval ő is nyávog néha kakilás előtt.

Lehet, hogy ilyenkor figyelmeztetik a gazdit, hogy "mindjárt jöhetsz az alomlapáttal...! :)


Na, agytrösztök, lehet lepontozni!!! :) Én meg felpontoztam azt a válaszolót, akit lenulláztatok a tej miatt.

A macskák többsége igenis szereti a tejet, és nem lesz tőle bajuk még akkor sem, ha NEKTEK ez az elvárásotok! :)

2020. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Kiskorukban az első pár önálló kakilásuknál nekünk is ezt csinálták a kiscicák.

Szerintem normális. Tejet viszont ne adj nekik.

2020. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!