Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom visszaszerezni a...

Hogyan tudom visszaszerezni a macskámat a szomszédból?

Figyelt kérdés

Be van zárva a házba, kiszökni nem tud mert az udvarukon kutya van. Kézzel fogható bizonyíték nincs hogy ott van de én tudom.

(Chipeltetve nincs, de sok kép van róla kisebb korából is)



2020. jún. 16. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Sehogy. Ha csak nem kínozzák, akkor ott maradhat, a hatóságot nem érdekli.

Esetleg ha gyerek vagy, menj el anyukáddal.

Hogy került át a szomszédba és a szomszédnak mi vele a szándéka?

2020. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Csöngess be és beszélj velük.
2020. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Csókolom, visszakaphatnám a macskámat?
2020. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kint volt a fán este 8 körül, és éjszaka már nem jött vissza.

Többször kiment már de mindig vissza jött.


A szomszédnak valószínűleg megtetszett és meg akarja tartani.


Beszéltünk velük de tagadják.

Először azt mondta csak a fán látta aztán bement. (Miután beszéltünk más szomszéddal ő azt mondta hogy elhozta oda és megkérdezte hogy nem e az övék a cica meg egy másik szomszédot is megkérdezett)

Ezután vissza mentünk megkérdezni hogy akkor mégis hogy volt. Ekkor már össze vissza beszélt ellentmondásosan de azt bevallotta hogy megkérdezte a két szomszédot aztán össze vissza beszélt és mondta hogy letette a kapuja elé.

2020. jún. 16. 20:23
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Zsarukat ertesitsd és írj az állatvedőknek , komolyan .
2020. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Ha ők nem adják vissza, akkor nem tudsz mit csinálni. Pár fotó róla nem elég bizonyíték, hogy a tiéd. Legközelebb tartsátok bent.
2020. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Folyamatosan átmennék hozzá, naponta többször és nem hagynám békén, amíg vissza nem adja a macskát. (Már ha tényleg nála van!!!) Ha elkezd fenyegetődzni, hogy rendőrt hív, mert zaklatod, annál jobb, bátorítsd, hogy hívja csak ki a rendőrséget, legalább tisztázhatjátok a macska-kérdést. Egyébként a fényképek igenis bizonyítják, hogy tietek a macska. Gondolom, kicsi kora óta nálatok van, úgyhogy többféle kép van róla, folyamatosan pici korától mostanáig. Ilyet a szomszédod nem fog tudni előadni.

Ezért sem szabad kint tartani a macskát, mert bármi történhet vele. Remélem, visszakerül hozzád a cica! Én biztos, hogy állandóan a nyakára járnék. Előbb-utóbb megunja, egy macska miatt nem kell senkinek az állandó zaklatás.

2020. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Valószinű, hogy már továbbadta lányának vagy unokának a cicát.Én sem tudok tartani macskát, mert a szomszéd alergiás a macskaszőrre.Már vagy 10 macskát hoztam eddig.Érdekes hogy egy fehéret megtartott magának 2 évig nevelte aztán eltünt az is.Mindet eltüntette.Bevitték a menhelyre, hogy találták.A lánya ott is dolgozik.Ezt csak évek múlva tudtam meg egy ismerőstől, aki szintén a menhelyen dolgozott.Gonoszak a szomszédaim nagyon.
2020. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
És te honnan tudod, ha nincs bizonyíték?
2020. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem fogod elhinni, de a szomszédom a tyúkjaimat halászhálóval áthalászta magához.Megcsúkta és letojatta őket.
2020. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!