Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb hany kilo korul van egy...

Kb hany kilo korul van egy 7-8 honapos egeszseges hazimacska?

Figyelt kérdés
Nem tudom egyelore lemerni a cicaimat, mert nincs merlegunk, de a kislanyt felemelve kevesebbnek erzodik 2 kilonal... a fiut sajnos nem tudom megemelni, mert nem engedi. Latszatra jol neznek ki, nem tunnek sovanynak. De kíváncsi lennek ra, atlagosan, ugy kb nagyjabol hany kilonak kellene lenniuk. Mar csak azert is, mert nem tudom, hogy a 2,5-ig vagy a 2,5 folotti spot ont vegyem nekik....
2020. jún. 22. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mérleg nélkül lehetetlen megmondani, nagyon változó méretűek és súlyúak a macskák, ha meg spot on miatt kell, főleg ne tippelgess.

Nincs egy fürdőszobai mérleget sem?

2020. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én cicam felnőtt korába is kb 3 kg. Kis, közép vagy nagytestű a cica? (Miénk kistestű)
2020. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Lehet hogy a mi cicánk még vekonyabb mint 3 kg. Meg nem mértem de majd holnap megmérem
2020. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyelore semmilyen merlegunk nincs sajna.... szerintem teljesen atlagos meretu cirmos cicak. Azert probaltam valaki atlagos sulyt megkerdezni... na meg aggodtam, normalis e, ha meg nincs ket kilo sem tobb, mint fel evesen... mert erzetre tenyleg nem tunik annyinak...
2020. jún. 22. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem látni a bordáját, de kitapintható, akkor se nem kövér se nem sovány. Fajta függő is, hogy hány kg-nak kell lennie.

A lánycicák eleve könyebbek. Amúgy én is sokkal könnyebbre tippeltem a macskám, aztan ivartalanításnál mondták, hogy több mint 4 kg 😅

Szóval nyugi, ha szemre nem girhes, akkor nincs baj.

2020. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!