Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hetes cicát megfurdethetem...

8 hetes cicát megfurdethetem bolhairto samponnal?

Figyelt kérdés
Vettünk neki cseppet is fressnapfba de itthon vettük észre hogy 9 hetes kortól szabad.. ő meg holnap lesz csak 8 hetes... Lakásban van nem akarjuk hogy elszaporodjanak a bolhák.

2020. jún. 24. 15:50
1 2
 1/15 Banna97 ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan meg lehet fürdetni. Nekem is van cicám ugyanennyi idősen került hozzám, megfürdettem, nem lett baja:) arra kell figyelni hogy a kis fülébe ne nagyon kerüljön víz, de amúgy nyugodtan megfürdetheted
2020. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Meg csak semmi értelme,sem lesz.

Nem hat,csak a csepp.

Egy hetet kibír nem.leaz a lakás tele bolhaval ennyi idő alatt.


Vagy hívd fel a dokit, hogy egy héttel korábban lehet e.

2020. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen ez volt írva a samponos flakonra is meg szemébe szájába se menjen, meg meg kell előtte itatni hogy ne a fürdő vízből igyon. Viszont az nem volt rajta hogy mikortól szabad amúgy ezt is fressnapfba vettük direkt állatos boltba mentünk hogy mindenből minosegit vegyünk neki :D de ha azt mondod H nálatok minden oké volt akkor biztos itt is okes lesz :D kicsit félek tőle de remélhetőleg elég lesz 1 hétig addigra hátha nem petézik újra a bolha.
2020. jún. 24. 15:58
 4/15 A kérdező kommentje:
Doki azt mondta hogy nem lehet várjuk meg mindenképp ha lehet hagyjuk rá még 1-2napot. Fürdetést elfelejtettem meg kérdezni nem akarom egesznap zavarni..
2020. jún. 24. 15:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont most van ennyi idos kiscicam, tegnao voltunk vele orvosnal. O azt mondta, hogy nem erdemes megfurdetni - tobbet art mint hasznal a kis borenek, egyebkent is tidztalkodnak a cicak.
2020. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4.napja van nálunk és nem akarom hogy minden ússzon a bolhaban ráadásul panelban lakunk nem akarom hogy a lépcsőházban mindenki ránk haragudjon ha tovább szaporodik
2020. jún. 24. 16:04
 7/15 A kérdező kommentje:
Rengeteg bolha van benne ahogy fekszik látom hogy mászkálnak rajta
2020. jún. 24. 16:04
 8/15 Banna97 ***** válasza:
100%

Én azt mondom ha megfelelő szerrel kezeled, semmi baja nem lesz.

A bolháktól viszont lehet piros a bőre,és irritált.

Nem gondolom hogy az jobb neki mint egy fürdetés.

Sajnos hiába tisztálkodik, ez a bolhákat kicsit sem érdekli

2020. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Macskát nem suokás fürdetni, mert többet ártunk neki vele. Doki tud felírni olyan bolhaírtó cseppet ami garantáltan jó. nyakára, és a farka tövébe kell cseppegtetni, ahol nem tudja magáról lenyalogatni. Utána nem lesz bolha.
2020. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fürdesd meg, lehet nem a legjobb de ha hemzseg a bolhától mást nem tudsz! Többet árt neki a vérszívó, mint a fürdetés. Jól mosd ki utána vízzel, hogy ne maradjon benne sampon, és jól szárítsd meg.
2020. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!