Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 és 14 hónapos cicáknak elég...

3 és 14 hónapos cicáknak elég napi 3x enni?

Figyelt kérdés
Konzervet és szárazat is kapnak.

2020. júl. 8. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A tápon rajta van az ajánlott mennyiség, érdemes azt követni.
2020. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
háromszor kapnak nálam konzervet, a száraz egész nap kint van, ropogtathatnak, ha éhesek
2020. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem eszi meg a szárazat még a juti falit se... Én egésznap itthon vagyok vele mindig szól ha éhes ez napi 3 alkalom maximum 4.... Cica amúgy is beossza magának nekem legalábbis ez a tapasztalatom 6 macska nevelgetése után.
2020. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nem lehet kint egésznap kaja, az egyik mindent befal. Ha 3x kapnak, az elég nekik, esetleg adjak még 1x éjjel is?
2020. júl. 9. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod túletteni?
2020. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

éjjelre ne. inkább a kicsinek iktass be egy uzsonnát vagy pótvacsorát, amíg növésben van és ilyen kis beles. amit meg a másik meghagy, azt vedd el, megkapja később, így a kicsi nem tudja azt is felfalni.

amúgy nálam is ezt csinálja a 10 hetes kismacska, megeszi a saját ételét - nem is rág, csak nyel -,közben sunyi pofával lesi, hogy mi marad a másik macskánál. és a fiatalsága szemtelenségével azt is megpróbálja magába tömni. ilyenkor kettézárom őket, amíg a másik cica abba nem hagyta az evést

2020. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!