Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska valamiféle bőrbetegsége...

Macska valamiféle bőrbetegsége lehet ez?

Figyelt kérdés
8 hetes kiscicám van. A szőre ilyen tigrisszerű és barna a lábai meg a hasa azonban fehér. Észrevettem, hogy a hasánál egy kb. 3 centis kicsit keményebb felület van és kevesebb szőr is. Nem túl feltűnő, csak érintésre. Nem rózsaszínes hanem inkább ilyen fehéres barnás. Olyan mintha régebben pl. egy egységes felület lett volna, de mostanra már szét van tördelve, mert ugye gondolom ahogy mozog, nyújtózkodik. Ilyen száraz elhalt bőrnek tűnik, de az a baj, hogy a szőre is jön a bőrrel együtt. Nem próbáltam lekaparni, csak pont ott volt egy a bőréről levált darab. Olyanra gondolok mint mikor valami testrészed így bepállik és kialakul valami gombás száraz pirosas valami. Tényleg nem tudom mi ez. Elviszzük majd orvoshoz is csak ha valaki a leírásból (ami tudom nem lehet annyira érthető) ráismert akkor leírhatná hogy kell e aggódnom vagy valami. És a kihullot szőr visszanő majd egyszer?

2020. júl. 9. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kihullott szőr visszanő. A leírásból gombára tippelek, de a doki tud majd okosabbat mondani. Pláne így látatlanban.
2020. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gombás lehet a cica. Nagyon kitartó kezelés kell, hogy elmúljon külsőleg és belsőleg is kell kezelni.
2020. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!