Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyon kedvetlen....

A macskám nagyon kedvetlen. Nem eszik. Nagyon fontos! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Tegnap még nemvolt semmi baja.Ma viszont egész nap csak fekszik, úgy tudom nem is evett semmit. Kezdek aggódni, mert csak összegömbölyödve fekszik a lépcsőnél, és olyan szomorúan néz. Lehet hogy depressziós? Vay mitől lehet? Mit tegyek??? Kérlek segítsetek nekem. :(
2010. aug. 2. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kedvenc kajáját sem eszi meg??Szerintem ne várj sokáig,vidd orvoshoz,nehogy valami komoly baja legyen!!
2010. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nőstény a macsek?nem lehet, hogy vemhes?mármint az is lehet, hogy most fog elleni...de azért doki nem ártana!!!
2010. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

fiú macska.

3,5 hónapos.

Most voltam kint, kicsit megsimogattam,elkezdett dorombolni.Megpróbáltam neki szalámit adni,de csak megnyalta..majd megpróbálom egy kicsit késöbb háta megeszi,mert eddíg megnyalni sem volt hajlandó.

Anyukám az mondta hog aggyak neki valami fájdalomcsillapítót. De én nem vagyok benne biztos hogy szabad-e adni. Mert ha adok neki embernek készült gyógyszerből, attól nem lesz baja?

2010. aug. 2. 16:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egyszerűen csak melege van? Hagyj ott neki egy kis hideg tejet, hátha csak nincs kedve semmihez...de ha nem javul, és rendes gazdi vagy, menj vele dokihoz majd ő tudja milyen gyógyszer kell neki.
2010. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

már adtam neki egy fél órája, de csak megszagolta és otthagyta.Én el akarom vinni, de anyám azt mondja hogy várjak vele pár napot. Szerintem őt nem is érdekli mi van a macskával.-__-"

Amúgy az lehet hogy melege van, mert eddíg akárhányszor kimentem a virágok árnyéka alatt feküdt,vagy a lépcső mellett a hideg kövön(ott is árnyék van)

2010. aug. 2. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Pár napooot:O??Hát ez durva...anyud aztán jól felfogja:(

Biztos melege van,ez tény!AZ enyém panelban lakik egész délután ide süt a nap:(de akkor is eszik,pedig neki is melege van...és az enyém még nagyon hűsölni sem tud,30fok körül van bennt mindenhol,mert a 4-en lakunk!

2010. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szia nekem is van két kis lüke macskám, és iszonyat melegük van!ma már többször öntöttem nyakon őket (nem túl hideg) vízzel...az segített már nem lihegtek annyira...szerintem várj holnap reggelig, ha addigra nem fogy el a hami, akkor doki.talán még annyit tudnál tenni addig, hogy felhívsz egy állatorvost és csak érdeklődnél, hogy mit tegyél(az nem kerül semmibe).
2010. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
na megint én. egyébként régóta van nálad a macsek? mármint nem friss neki a környezet?mert lehet az is az oka, hogy depis..
2010. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

már körülbelül 1,5- 2 hónapja.

eddig semmi baja nem volt a környezettel. mindig játékos volt, járkált össze vissza. Ma először ilyen.

Amúgy azt nem írtam, hogy tegnap volt valami a szemével,de bekamilláztuk, és most nincs semmi baja a szemének.

Esetleg az nem lehet hogy a szemével van összefüggésben a dolog?

2010. aug. 2. 16:48
 10/13 anonim ***** válasza:
azt nem hiszem.sok kölyök macskám volt már, és ez normális, hogy ilyen kis korban begyullad a szem, és nagyon csipásak.ha nem a környezet, és nem is a meleg...várj, aztán doki
2010. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!