Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem hízik a kandúr feje?

Miért nem hízik a kandúr feje?

Figyelt kérdés
Jól etetett macska. Már most is jó nagy feje van, de nekünk ez kevés. Tápot mit javasoltok?

#állat #macska #fej #táp #kandúr #bosszantsamanyád
2020. júl. 18. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudod hízlalni, hiszen a csontozata adott. Kövér macska lehet belőle, de akkor az egészségét veszélyezteted.
2020. júl. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ivarérett lesz, akkor lesznek a fején kétoldalt hájgombócok, nem tudom, mi a szakszerű neve. Ha már ivarérett, nem lesz nagyobb. De ha jót akarsz a cicának, ivartalanítasd.
2020. júl. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
15 hós ivartalanított kandúromnak az utóbbi 3 hónapban szélesedett a feje, válla. 1 éves korig csak nyúlott, nőtt, csont sovány volt, mert azt az irdatlan mennyiségű kaját, amit tolt, mind vagy lefutotta, vagy a növésbe fektette. Mostanában már csak nagyon lassan növöget még, de már kezd erősödni, lassan 7 kiló.
2020. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mi lenne ha elfogadnád szerencsétlent úgy amilyen feje van ahelyett, hogy hízlalod feleslegesen, ezáltal kitéve rengeteg egészségügyi problémának? :))
2020. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Én láttam már dagadt macskát, annak mindene hájas volt, csak a feje nem, olyan ronda volt szegény:

[link]

2020. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Párom kérésére most növeljük a tápadagját, abból extra kalóriatartalmút veszünk (sporttáp). Nagyon fontos hogy hatalmas feje legyen. Bármilyen megoldást meghallgatok!
2020. júl. 25. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem minél előbb normális gazdihoz kerül a cica.. Nem tudom miért akartok "hatalmas fejet" neki, de nem kicsit gyanús, és számomra állatkínzás, mivel ok nélkül hízlaljátok!
2020. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sikerült a körméret nő most már egészen nagyocska, de eléggé inaktív szegény, remélem eegészséges. A kalória a kulcs meg néhány táplálékkiegészítő
2020. aug. 18. 08:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Ha tehetném, egy életre eltiltanálak a macskatartástól.
2020. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!