Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nem tud szülni napok...

~Brigi~:$ kérdése:

A cicám nem tud szülni napok óta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete a cicám mellettem feküdt és elkezdett forgolódni, megnéztem és beindult a szülése. Mikor elő szereltünk neki mindent nem tudott megszülni. 3 napja ismét szülni akart, de nem tudott. Elvittük állatorvoshoz, azt mondták ez így van rendjén, és beadtak neki egy injekciót. Kiderült, hogy a kiscica megvan fordulva benne. Haza hoztuk de akkor sem tudott szülni. Másnap ismét visszavittük, akkor is beadtak neki egy injekciót, hogy megsegítsék a szülést, viszont az se segített semmit. Most pedig szegény macska se nem eszik, se nem iszik, menni is alig tud már. Az állatorvosok nem veszik fel, mert a rendelők nincsenek nyitva vasárnap. Mit csináljak?

(Az okosok most mellőzzék az ivartalanítást és minden olyan kommentet, ami nem válik hasznomra, mert most nem vagyok olyan lelkiállapotban, hogy elkezdjek veszekedni. Köszönöm.)



#macska #terhesség #Nem tud szülni
2020. júl. 19. 12:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
AZONNAL császármetszés!!! Utána ivartalanítani is tudja az orvos, nem kell külön műtét neki. Ha a kiscica nem él, elkezd lebomlani az anyamacskaban, és fertőzésben meg fog halni. Legalább a saját macskátokat mentsétek meg!!!
2020. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. A válaszok után egyből mentünk át a szomszéd városba, de sajnos a cicám útközben elpusztult.
2020. júl. 19. 18:50
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom!
2020. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is! :(
2020. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Detto! :(
2020. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Basszus...sajnálom! :(
2020. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :(
2020. júl. 19. 21:09
 18/22 anonim ***** válasza:
39%
Sajnálom. Legközelebb javaslom hamarabb ivartalanítani a cicát, ha ennyire nem értetek hozzájuk.
2020. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kismacskák már elpusztultak és bomlanak a macska testében, minél előbb ki kéne szedni őket mert a macskátok is elpusztul.


Miért csak injekciókat adott a doki. Mikor először vittétek ki kellett volna segítenie.

2020. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Most olvastam a többi választ. Előtte csak a kérdésed olvastam.


Sajnálom.

2020. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!