Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 fiú kinti cicánk van,...

2 fiú kinti cicánk van, macska konzervet vagy húst kapnak. Ti mivel etetitek?

Figyelt kérdés
Nem kell nekik ezen kívül más?
2020. júl. 20. 02:54
 1/9 anonim válasza:
89%
Nekem benti macskám van, enyém is nagyon sokáig kiskorától konzervet kapott, de aztán valamiért folyton csak hasmenése volt. Átálltam száraz kajára. Azóta csak azt kap. Meg legyen vizük.
2020. júl. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lena7 ***** válasza:
76%

Én száraz tápot adok nekik meg napi 1x kapnak alutasakost/konzervet és néha kapnak husit is. (Heti 2-3 alkalommal)


Szerintem nem kell más a cicáidnak.

2020. júl. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves kandúr, ivartalanított mentett cicám van. Kinti-benti bár most a nagy melegben sokat van bent. Esténként mindig kint van. Mi az Aldiban szoktunk konzervet vásárolni. Reggel amikor beengedjük a házba akkor kap egy fél konzervet. Napközben száraz tápot kap esetleg ha valami hús volt és van maradék vagy párizsi abból szokott pár falatot kapni. Este amikor kiengedjük szintén konzervet kap. Víz van neki egész nap biztosítva.
2020. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Száraztáp, abban megtalálható minden, és fogkövet sem okoz :)
2020. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két benti cicám van, egyik száraztápot imádja, napi 4x kínálom, 1 evésre kb fél marékkal eszik. Másik konzerves inkább, napi 4x kap ő is, egy konzervet egy nap. Hétvégente 1 teljes nap mindkettő nyerset eszik.
2020. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Adj nekik jó minőségű szárazat. A foguk miatt fontos, ha nem rágnak az hamar problémákhoz vezet.
2020. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 macska kap napi egy konzervet, van kitéve száraz (ha összemássza a meztelencsiga, akkor feljöhet a tornácra a kutya és megeheti). Néha nyesedékhús, esetleg veszünk csirkenyakat és megfőzzük natúr.


Ha nem a kedvencük a konzerv, akkor néha hagynak is belőle. A titok az lehet, hogy kinti macskaként valószínűleg rájárnak a többi macskának más portákon kitett kajára (kutya pl. nem mindenhol van).

2020. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 éves csak inti macskám van. Reggel kap száraz, vagy tasakos tápot. Délben többnyire ebédmaradékot, est pedig tejet. Egészséges, csak elég lusta.
2020. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 benti macskám van. Én főzök nekik külön csirkehúst. Nyersen is kapnak néha.Naponta 2szer kapnak. Száraztáp mindíg van előttük meg víz is.

Alutasakosat csak akkor kapnak ha nincs időm főzni.

2020. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!