Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet leadni 2 magara...

Hol lehet leadni 2 magara hagyott cicat Budapesten a mai nap?

Figyelt kérdés

Tegnap este tettek ki oket egy autobol.

Befogadni nem tudjuk.

Egeszseges, nyugodt allatoknak tunnek, cirmosak, par honaposak talan, kisebbek, laikusok vagyunk.



2020. júl. 24. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Próbáld őket megkeresni ezzel:


[link]

2020. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Kb. sehol, nagyjából esélytelen.

Én tavaly ősszel próbáltam egy talált cicát odaadni valakinek. Csomó FB csoportban posztoltam, ismerősöknek írtam, semmi. Felvettem a kapcsolatot 4-5 menhellyel, sehol nem fogadták (egy helyen váróslistás lett volna). Mondjuk ez pont az őszi ellés után volt, de nem hiszem, hogy most sokkal jobb a helyzet.

2020. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
2-es, és akkor ezért le kellett húznod a válaszomat, amit segítő szándékkal írtam? Istenem, de nyomorult vagy!
2020. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk a macskák tulajdonképpen háziasodott vadállatok, és mivel a potenciális zsákmányállataik kártevőnek minősülnek, nem tud a természetben olyan károkat okozni egy kitett macska, mint egy kutya, amelyik vadgazdálkodási szempontból és természetvédelmi okokból is kártevő, ha szabadon él.A macska kiválóan elvan szabadon, nem érdemes vele foglalkozni,ez csak valami újkori városi hiszti, hogy "gazdit" kell találni neki. Persze, mivel a macska-mint minden nagymacska is-ragadozó módra él, ha nem vadászik, mivel nem éhes, akkor nagyon jól elvan lustálkodással,ha ezt egy csipkés ágyban teheti, akkor lehet, hogy azt fogja választani egy napsütötte tisztás helyett, de ez nem biztos.
2020. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Keresd fel a legközelebbi állatmenhelyeket és fb oldalakat hátha valaki me tudja fogadni őket
2020. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Illatos úti menhely esetleg?
2020. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Kérlek, az Illatosra ne! Láttam milyen körülmények között vannak a macskák, a kicsik nem élik túl.


Rengeteg macskamentő alapítvány van Budapesten, egyik biztosan fogadja őket.

2020. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az Illatos úti menhelyről fogadtam örökbe tavaly egy 2 hónapos kölyökcicát, semmi baja nem volt, egészséges, vidám cica a mai napig. Amúgy kb minden menhely borzalmas, az Illatos úti még pont nem annyira vészes. Jó, nem vagyok tőle én se elájulva, de máshol sokkal rosszabbul bánnak az állatokkal. Na mindegy, majd a Kérdező eldönti.
2020. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó! Én tavaly voltam bent hátul a macskás részen, ezért javasoltam, hogy inkább ne. :(
2020. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rakd fel facebookra.

Én pár hete találtam egy nagyon beteges cicát az úton, kiraktam több csoportba. Rengetegen jelentkeztek, volt aki 200km-t utazott volna érte akár aznap.

Kb 2 óra alatt megoldódott, lett befogadója.

2020. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!