Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Különleges fiú macska nevek?

Különleges fiú macska nevek?

Figyelt kérdés
A családunkban mindenki macskás, eddig mindig èn találtam ki minden cica nevet ès most van egy új család tag, de egyszerűen nem tudok neki nevet találni. Csíkos, sötétszürke de meg változik a bundajának színe. Eddig volt, Jack, Yuro, Max ès Mylady. Ezek nen túl népszerűek, mint mondjuk a kormos, cirmi vagy társaik. Nem akarom h úgy hivaj ahogy az összes szomszéd macskáját a szomszédban. Eddig szoba jott a Crow, bandita mert van ket fekete csík a szeme alatt. Ennyi d e egyik sem az igazi. Tudom h 100x ki lett írva ilyen kérdés de egyikben sem találtam megfelelő vagy tetsző nevet. Segítsetek!
2020. aug. 2. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Coyote, Elon Musk 🙂, Maszk, vmi indián név mint Harcos Kisfőnök ha már a szeme alatt van harci csík vagy Szandokán 😂,


Fantom, Rugby nekik is szoktak ilyet a szemük alá rajzolni ezen sportolóknak, Ketrecharcos 😂, bocs ez csak poén.


Tigrincs, Grincs, Kommandós több most nem jut eszembe.

2020. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ninja, Mofli,Csicsi, Joker
2020. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Közben szembejött velem egy sorozat új évadának előzetese. Lucifer lett a kis gombóc neve :D
2020. aug. 2. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha lesz agy macskám, akkor mindenképpen egy trónok harcás sárkányról nevezném el. Ha fekete Balerion vagy Drogon, ha barnás, akkor Vhagar, ha meg hófehér akkor Meraxes. Szóval drukolok, hogy fehér legyen.
2020. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A vörösünk Vöröske, a másik vöröses Bundás. Van a családban egy Vilike -a mamája Milike-.

Volt egy Tóbiásunk is.

2020. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én macskámat Quick Stormnak hívják mi Stormnak vagy Stormynak hívjuk.(tenyésztett cicus azért van ilyen neve.)
2020. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mikor megszületett azt mondták nekem (én nem voltam ott, dolgoztam) hogy fekete, így mindjárt a Black név ugrót be. Egyszer szeretnék egy koromfekete cicát. De hát ez nem kívánság műsor, nem tudok nekik színt választani :'D. Csak szeretnék egyszer. Az anyjuk nagyon tarka, reméltük hogy lesz egy ilyen kis kölyök, de sajnos nem lett. De hát színtől függetlenül is imádni fogjuk. És végül milyen színű lett a kis macs?
2020. aug. 8. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Kormosunk is volt

2020. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!