Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen nevet adnátok egy...

Ti milyen nevet adnátok egy lány macskának? (olvasd el a kiegészítést)

Figyelt kérdés
Lány macska, még kölyök, nemrég került hozzánk. Szürke csíkos. FONTOS: Nem érdekelnek az átlag macska nevek, mint tigris vagy hasonló, különleges nevet szeretnék valamilyen karakterről vagy másról. Lehet vicces is csak ne legyen átlag macska név, abban nem hiszek.

2018. márc. 9. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Stripe. Ez konkrétan csíkost jelent csak angolul. De viccet félretéve (egyébként nekem ez nem átlag és tök tetszene) milyen karakterre gondolsz? Mert a marveltől a disneyig nagy a szórás.
2018. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Trixi, Vanda, Szofi, Lujzi
2018. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Ne adj neki mindenféle random ideköpött nevet.


Figyeld meg a macskát. Tanulmányozd a viselkedését, vedd észre az apró egyediségeket, ami megkülönbözteti más macskáktól.


Akkor lesz különleges a neve, ha sikerül "rátapintanod a lényegre", és "elkapni" a macska valódi énjét egy névben.

2018. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben Rottának akartam nevezni a nagyim egyik macskáját. Valamelyik skandináv nyelven egeret vagy patkányt jelent, nekem meg a hangzása mellett megtetszett az irónia.. :D

Ez a leg"különlegesebb" macskanév, amit tudok.

Mondjuk ha lenne macskám, Miminek hívnám, ami nem tudom, hogy mennyire számít különlegesnek, de lehet, hogy tudsz vele kezdeni valamit....

2018. márc. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha karakterről szeretnéd, akkor olyan karakter kell, akinek hasonlít a személyisége a cicádéhoz. Akkor lesz igazán passzoló a név. A cicádat pedig nem ismerjük.
2018. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Cicu
2018. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Amanda, Nelli, Inez, Szofi, Szofietta, Rilda (ezt most kombóztam ki az Amarillából-> Rilla -> Rilda-> ami még eszembe jutott; amúgy lehet Ami is:)) Vagy még pl Tilda; Tildus, vagy pl Nefi:D Ezt is most kombóztam ki a Nelliből:) Meg ilyen kristályos zafíros:), Esetleg Zafira, Zira, Zinda ? (Zira amúgy ne legyen, mert ő az oroszlánkirályban nem aranyos; viszont amúgy tudom, hogy a majmok bolygólyában aranyos, akit így hívnak.)
2018. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*amúgy ismerek egy Zafír nevű cicalányt:)
2018. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Legyen vmelyik egyiptomi istenség, pl. Nefertiti vagy Ízisz.
2018. márc. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Az enyémet Marcellinek hívják mert kis korában úgy viselkedett mint valami királynő ezért a kalandra fel-ből a vámpír királynő után neveztem el ( fekete és fehér szőrszálak vannak benne) + próbáltam neki cuki nevet adni de azokra nem reagált erre meg egyből föl kapta fejét.Te is próbálkozhatsz vele hogy neki melyik tetszik. De hirtelen a Greyti ugrott be.(angolul a szürke)
2018. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!